Kożuchowska pokazała swoje bardzo stare zdjęcie. Fani zaniemówili (FOTO)

Kożuchowska pokazała swoje bardzo stare zdjęcie. Fani zaniemówili (FOTO) Źródło: Facebook/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to obecnie wielka serialowa gwiazda w naszym kraju. Artystka kojarzy się przede wszystkim z krótką fryzurą w kolorze jasnego blondu i bardzo eleganckiego, stylowego wyglądu. Ostatnio aktorka pokazała bardzo stre zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej. Fanom odebrało mowę.

Małgorzata Kożuchowska jest aktorką niezwykle lubianą przez polskich widzów. Kojarzona jest głównie z rolą w filmie "Kiler", a także z odgrywaniem postaci Hanki Mostowiak w serialowym hicie TVP "M jak Miłość". Aktorka zdecydowała się urządzić swoim fanom małą wycieczkę sentymentalną i opublikowała swoje zdjęcie sprzed lat. 

Małgorzata Kożuchowska na zawsze kojarzona z Hanką

Małgorzata Kożuchowska przez wiele osób zawsze będzie wiązana z rolą Hanki Mostowiak. W końcu śmierć tej bohaterki i  jednocześnie odejście aktorki z serialu było jednym z najbardziej emocjonalnych momentów całego telewizyjnego show. 

Aktorka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych postanowiła powrócić do tych czasów z początku swojej kariery. Opublikowała bowiem swoje bardzo stare zdjęcie, które pojawiło się na okładce magazynu "Marie Claire". Fani oniemieli z wrażenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Młodziutka celebrytka 

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się udostępnić na swoim Instagramie zdjęcie pochodzące z archiwalnego numeru kobiecego magazynu "Marie Claire", który przestał istnieć 14 lat temu. Na okładce widzimy młodziutką celebrytkę. Aktorka miała wtedy znacznie dłuższe włosy, które falowały w obiektywie znanego fotografa, Marcina Tyszki. Aktorka nadal prezentuje się fenomenalnie, ale to zdjęcie sprzed lat jest zdecydowanie bardziej dziewczęce i młodzieńcze w porównaniu do nowych sesji celebrytki. Podkreśla to delikatny makijaż, który rozświetla jej cerę. 

Gwiazda w podpisie pod zdjęciem żartuje, że magazyn nie przetrwał próby czasu, ale całe szczęście aktorka chociaż kontynuuje swoją karierę. Być może ta publikacja jest wynikiem jakiejś refleksji celebrytki na temat upływającego czasu albo analizy swojej działalności artystycznej po latach.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

Jedno jest pewne, fani byli zachwyceni tym, że ich idolka zdecydowała się podzielić z nimi tym zdjęciem. Pod postem pojawiła się cała masa ciepłych komentarzy. Wszyscy zachwycają się wizerunkiem młodej Małgorzaty Kożuchowskiej i jednocześnie podkreślają, że teraz wygląda równie wyśmienicie. 

Źródło: Instagram/Małgorzata Kożuchowska 

 

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest wzruszy was do łez
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: Instagram/Małgorzata Kożuchowska 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu