Fani zniesmaczeni najnowszymi zdjęciami Małgorzaty Kożuchowskiej. Wielka burza w sieci

Fani zniesmaczeni najnowszymi zdjęciami Małgorzaty Kożuchowskiej. Wielka burza w sieci Źródło: YouTube - JastrzabPost

Małgorzata Kożuchowska postanowiła w ostatnim czasie pochwalić się zdjęciem na Instagramie. Nie spodziewała się, że wywoła w ten sposób ogromną burzę. Internautom nie spodobał się wpis gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska z pewnością nie zamierzała doprowadzić do głośnych kontrowersji za sprawą swojego ostatniego wpisu w mediach społecznościowych, mając zupełnie inne intencje. Dodawała go z zamiarami podzielenia się ze wszystkimi tym, co obecnie dzieje się w jej życiu, lecz w zamian nieoczekiwanie usłyszała wiele niemiłych słów ze strony internautów. Gwiazda rzadko wywołuje skandale, jednak tym razem było zupełnie inaczej.

Aktorka znana z wielu seriali TVP i TVN postanowiła opublikować fotografię przedstawiającą jej pobyt na festiwalu filmowym na Sycylii, gdzie znajdowała się wraz z wieloma innymi aktorami światowej sławy. Zazwyczaj wszystkie wydarzenia z jej życia prywatnego spotykają się z dobrym przyjęciem, jednak tym razem było zupełnie inaczej. Aktorka nie wiedziała jak zareagować na nową sytuację.

Małgorzata Kożuchowska spotkała się z hejtem

Małgorzata Kożuchowska postanowiła kilka dni temu wyruszyć na Sycylię, gdzie miała okazję uczestniczyć w znanym festiwalu filmowym, na którym nie zabrakło także gwiazd znanych na całym świecie dzięki rolom w wielkich hitach. Inną reprezentantką naszego kraju na miejscu była choćby Weronika Rosati, która również nie mogła odmówić sobie tej przyjemności.

Gwiazda serialu Rodzinka.pl postanowiła pochwalić się swoją obecnością wśród światowych gwiazd, jednak w internecie pojawiły się komentarze ze strony osób, które twierdziły, że nie podoba im się to, że celebrytka wciąż przebywa poza domem, nawet gdy nie uczestniczy w produkcji żadnego filmu lub serialu, a przecież do jej obowiązków należy zajmowanie się małym synkiem.

Małgorzata Kożuchowska krytykowana przez internautów

- Pani Małgorzata powinna wracać do Warszawy i zajmować się małym dzieckiem, ale woli wozić się po świecie i pokazywać na salonach... a rodzina nie jest najważniejsza? - pyta jedna ze zdenerwowanych internautek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka póki co nie odniosła się do słów wypowiadanych przez internautów. Do tej pory nie musiała spotykać się z tego typu komentarzami, bowiem w internecie uchodzi za osobę budzącą pozytywne emocje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę
  4. Już niedługo Biedronki w całej Polsce zostaną zamknięte. Powód szokuje
  5. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
        

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News