Kożuchowska na zdjęciu w zmysłowej kreacji, jednak uwagę zwraca jeden szczegół. Wygląd szyi zdradza jej prawdziwy wiek? (FOTO)

Kożuchowska na zdjęciu w zmysłowej kreacji, jednak uwagę zwraca jeden szczegół. Wygląd szyi zdradza jej prawdziwy wiek? (FOTO) Źródło: instagram,com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska znów znalazła się w centrum uwagi. Gwiazda znana z chociażby swojej roli w "M jak Miłość" pokazała się ostatnio w social w mediach w zmysłowej kreacji. O ile jej wygląd jak zawsze oczarował internautów, o tyle tym razem na zamieszczonej fotografii dało się zauważyć jeden, dość wyraźny szczegół na szyi. Wzbudził wiele wątpliwości fanów.

Małgorzata Kożuchowska jest powszechnie uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Mimo że artystka znana z roli w "Rodzince.pl", "M jak Miłość" czy kultowym "Kilerze" przekroczyła już 40. rok życia, to czasem młodsze koleżanki z branży są wprost zazdrosne o jej niesamowity wygląd. O ile najnowszy post aktorki na serwisie Instagram miała nawiązywać do wizji jej niezwykłej i podziwianej zewsząd urody, o tyle można mówić o połowicznym sukcesie gwiazdy. A wszystko przez szyję, która zdaniem internautów wskazuje na prawdziwy wiek Kożuchowskiej.

Małgorzata Kożuchowska się starzeje? Burza po nowym zdjęciu aktorki

Artystka, prezentując się na najnowszej fotografii odsłoniła część swojej szyi, pokazując na niej liczne zmarszczki charakterystyczne dla pewnego wieku. O ile twarz i cała sylwetka artystki mogą nadal budzić podziw, o tyle na reszcie jej ciała zaczęły pojawiać się pierwsze oznaki wieku.

Fani, zaniepokojeni widokiem szyi gwiazdy zaczęli podejrzewać, że Małgorzata Kożuchowska tak naprawdę się starzeje o wiele szybciej niż wskazują na to jej fotografie. Same zdjęcia miałyby być wynikiem stosowania popularnych aplikacji polepszających urodę. Jak się okazuje, prawda może być zupełnie inna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygląd szyi wynikiem odchudzania?

Gwiazda telewizji ostatnimi czasy postawiła na dietę, która zaczęła przynosić wielkie rezultaty. Aktorka, która przecież zawsze miała nienaganną figurę, postanowiła zrzucić kilka kilogramów. Możliwe więc, że wygląd szyi artystki powiązany jest z nagłą utratą wagi, która zapewniła jej lepszą sylwetkę, ale także podkreśliła na ubytki na szyi, które teraz są bardzo widoczne. Fani, choć pochwalili jej ogólny wygląd, zwrócili też uwagę na właśnie na tę część ciała.

- A co się stało z szyją? Poza tym pięknie - zauważyła internautka.

- Szyjka trochę nie pasuje do buzi, jakaś taka pomarszczona. Ubranie za to klasa - chwaliła kolejna.

- Co się stało poniżej twarzy? - pytała inna.

- Wygląda pani prześlicznie, ale szyja powinna być chyba zakryta - oceniła następna.

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. RCB alarmuje. Służby apelują do Polaków o uwagę, nie żyje 7 osób, które wczoraj nie zachowały ostrożności
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu