Fani Małgorzaty Kożuchowskiej będą rozczarowani. Najnowszy serial jeszcze nie trafi na antenę

Fani Małgorzaty Kożuchowskiej będą rozczarowani. Najnowszy serial jeszcze nie trafi na antenę Źródło: Screen / YouTube/ ATM Grupa

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z gwiazd nowej produkcji TVN - "Motyw". Fani aktorki z niecierpliwością czekają, by zobaczyć ją w nowej roli, jednak nie mamy niestety dla nich dobrych informacji. Telewizyjna premiera serialu została opóźniona.

Małgorzata Kożuchowska występuje w serialu "Motyw" u boku m.in. Agnieszki Grochowskiej czy Michała Czerneckiego. Produkcja ma być, w zamierzeniach TVN, jednym z największych hitów stworzonych przez stację, jednak by się o tym przekonać, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu na VOD

Akcja "Motywu" toczy się w Gdańsku. Serial opowiada historię trójkąta miłosnego, w który zamieszane są dwie siostry: Luiza i Czarna, grane odpowiednio przez Małgorzatę Kożuchowską i Agnieszkę Grochowską. Scenarzyści zadbali też o wątek kryminalny, a całość dopełnia stara tajemnica. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się też Michał Czernecki, w roli komisarza Szulca, oraz Andrzej Konopka, Magdalena Walach, Olga Bołądź i Adam Ferency.

Ten intrygująco brzmiący serial będzie można obejrzeć na antenie TVN niestety dopiero na wiosnę. Fani Małgorzaty Kożuchowskiej, niecierpliwie wyczekujący jej nowej roli, będą musieli więc uzbroić się w cierpliwość, albo zainwestować - władze stacji planują bowiem udostępnić produkcję w swoim płatnym serwisie streamingowym Player.pl.

TVN wchodzi w streaming. Nowe seriale w Internecie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Motyw" pojawi się na początku w ofercie streamingu TVN-u, czyli na platformie Player.pl. Stacja zamierza najwyraźniej wejść na ten coraz bardziej popularny w Polsce rynek usług, dlatego stara się skusić widzów premierowymi produkcjami, niedostępnymi w innych miejscach. Wcześniej na Player.pl swoje premiery miały "Pułapka" czy "Chyłka. Zaginięcie".

TVN ma jednak mocnych konkurentów. Najczęściej używane w Polsce są Netflix oraz HBO GO. Playerowi ciężko będzie przebić się przez tych gigantów. Obecnie posiada zdecydowanie uboższą bibliotekę produkcji, a cenowo też nie wydaje się atrakcyjniejszy. Oferta Player.pl to dostęp na trzy miesiące za 30-45 złotych. Subskrypcja HBO kosztuje ok. 20 złotych miesięcznie, a najtańszy pakiet Netfliksa to 29 złotych miesięcznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

TVN nie ma jednak wyjścia. Statystyki pokazują, że tradycyjna telewizja regularnie traci widzów w grupie wiekowej do 26 lat. Osoby w tym wieku masowo przerzucają się na internetowe streamingi. TVN chce wyjść im naprzeciw wiedząc, że wkrótce będzie to największa grupa stanowiąca o rynku telewizyjnym.

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu