Zdruzgotana Kidawa-Błońska w żałobie. Opublikowała poruszające słowa

Zdruzgotana Kidawa-Błońska w żałobie. Opublikowała poruszające słowa Źródło: Jakub Kaminski East News

Małgorzata Kidawa-Błońska podzieliła się w sieci poruszającym wpisem. Trudno powstrzymać wzruszenie, czytając słowa, jakie skierowała do swoich obserwatorów była kandydatka na prezydenta. Członkini Koalicji Obywatelskiej nie mogła powstrzymać bólu po otrzymaniu druzgocących wiadomości.

Małgorzata Kidawa-Błońska nie mogła postąpić inaczej i we wzruszających oraz bardzo osobistych słowach pożegnała wielkiego człowieka. Jego postać była dla niej wielką inspiracją i nie zamierza tego ukrywać. Byłą marszałek Sejmu sytuacja widocznie wstrząsnęła, jednak mimo emocji zdecydowała się na napisanie kilku słów.

Małgorzata Kidawa-Błońska pożegnała prawdziwą legendę

Małgorzata Kidawa-Błońska dołączyła się do kondolencji wyrażanych przez najbardziej znaczące osoby w kraju. Nie ulega wątpliwości, że dzisiejszy dzień był wyjątkowo tragiczny i Polska straciła wybitne osoby. Żal odczuwany jest ponad podziałami i zarówno politycy, dziennikarze, jak i przedstawiciele branży rozrywkowej nie mogą określić dzisiejszego dnia jako dobrego. Małgorzata Kidawa-Błońska zdecydowała się w kilku znaczących słowach pożegnać legendę wolnej Polski, Henryka Wujca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Kidawa-Błońska opublikowała poruszający wpis

Polityk zdecydowała się na podkreślenie jak wielką inspiracją była dla niej opozycjonista z czasów PRL. O śmierci Henryka Wujca pisaliśmy dziś rano, gdy tylko te tragiczne wiadomości dotarły do mediów

- Bardzo smutna wiadomość. Zmarł Henryk Wujec, niezwykły człowiek, wielki autorytet, zawsze zaangażowany, zapracowany, ale za każdym razem znajdował czas na rozmowę i obdarowywał wszystkich uśmiechem. Trudno opisać żal po Jego śmierci. Wyrazy współczucia dla Rodziny - napisała na swoim Twitterze Małgorzata Kidawa-Błońska. Była kandydatka na prezydenta nie ukrywa, że postać Henryka Wujca wywarła wielki wpływ na to jak wygląda dzisiejsza Polska. Opozycjonista poza swoim wielkim wkładem w walkę z systemem, był przede wszystkim niezwykle dobrym i ciepłym człowiekiem, a to prawdziwa rzadkość w świecie wielkiej polityki.

Dzisiaj grzeje: 1. 14 karetek na miejscu i 2 śmigłowce, są ciężko ranni. Pojawiły się właśnie nowe informacje

2. Mąż Marii Czubaszek przerwał milczenie. Wyjawił sekret dotyczący śmierci gwiazdy

3. Informacja z ostatniej chwili: Najpierw Henryk Wujec, teraz Ona. Nie żyje Ewa Demarczyk

Dzisiejszy dzień był wyjątkowo ponury

Oprócz Henryka Wujca poinformowano również o śmierci innej legendy, ikony polskiej muzyki rozrywkowej. Radio RDC przekazało, że zmarła także gwiazda poezji śpiewanej, Ewa Demarczyk. Pierwsze doniesienia o tym zdarzeniu przekazała Janina Ochojska. Dziś Małgorzata Kidawa-Błońska zapewne spędzi dzień na zadumie dotyczącej tych dwóch wielkich osób. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już się zbliża do Polski. Wydano pilne ostrzeżenie
  2. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
  3. Masz konto w banku? Nie ma dobrych wiadomości, chodzi o własne pieniądze
  4. Niestety, informacje nie są dobre. Najgorzej od ćwierćwiecza, wielu Polaków ucierpi?
  5. W najbliższym czasie będzie niebezpiecznie. Wydano pilny komunikat, należy zachować ostrożność

Źródło: Twitter.com 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News