Kidawa obiecuje. Jak zostanie premierem internet będzie za darmo dla młodych

Kidawa obiecuje. Jak zostanie premierem internet będzie za darmo dla młodych Źródło: Wikipedia Commons/Platforma Obywatelska RP

Małgorzata Kidawa-Błońska podczas konferencji w Warszawie przedstawiła program Koalicji Europejskiej. Wicemarszałek Sejmu obiecuje między innymi młodym Polakom, że będą mieli Internet zupełnie za darmo - o ile zostanie premierem.

Małgorzata Kidawa-Błońska obiecała Polakom, że jeśli Koalicja Europejska wygra jesienne wybory, to młodzi będą mieli darmowy Internet. Ponadto polityk zadeklarowała, że jej partia postara się zlikwidować smog, a także zmniejszyć ilość produkowanego przez obywateli plastiku.

Małgorzata Kidawa-Błońska o programie KE podczas konferencji w Warszawie

Program Koalicji Europejskiej zapowiada się bardzo obiecująco. Treść programu została przedstawiona dzisiaj w Warszawie przez wicemarszałek Małgorzatę Kidawę-Błońską, która zachęcała Polaków do wzięcia udziału w jesiennych wyborach i do zaufania jej partii, a także jej samej. Kidawa-Błońska jest kandydatką KE na premiera.

Jak zadeklarowała podczas konferencji, młodzi Polacy, o ile KE wygra jesienne wybory, otrzymają między innymi darmowy Internet. Przy czym należy wspomnieć, że takie rozwiązanie nie będzie dostępny jedynie dla osób do 18. roku życia, ale także do młodych dorosłych, którzy nie ukończyli 24. lat.

 - Zlikwidujemy smog i plastik, zatrzymamy przywóz śmieci, a internet dla młodych będzie za darmo - zachęcała polityk.

KE będzie wspomagać medycynę

Ponadto Małgorzata Kidawa-Błońska zwróciła uwagę na dość istotny problem, jaki został przez KE wzięty pod uwagę. W Polsce odnotowuje się większą umieralność na konkretne rodzaje raka, aniżeli ma to miejsce w innych krajach należących do Unii Europejskiej. Tę różnicę KE zamierza wyrównać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Zmniejszymy umieralność na raka do poziomu Europejskiego. Zdobędziemy na to środki z UE - mówiła podczas konferencji w Warszawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Ponadto KE pochyla się nad pokrzywdzonymi osobami, którzy są lub byli ofiarami przemocy domowej. Sprawcy agresywnych zachowań, których dopuścili się wobec swoich najbliższych będą ścigani - deklaruje kandydatka na premiera z ramienia KE. Małgorzata Kidawa-Błońska chce także, aby wynagrodzenia za pracę były równe i sprawiedliwie - niezależnie od płci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: TOK FM

Następny artykuł