Ani chwili wytchnienia, w 2 dni pojawiły się kolejne kolędy Godlewskiej. Komentarz "artystki" jest bezcenny tak jak jej stroje

Ani chwili wytchnienia, w 2 dni pojawiły się kolejne kolędy Godlewskiej. Komentarz "artystki" jest bezcenny tak jak jej stroje Źródło: YouTube / Godlewska

Małgorzata Godlewska tuż przed świętami opublikowała na YouTubie kolejne kolędy w swoim wykonaniu. "Artystka" wyjaśniła, jakie przesłanie niosą jej interpretacje bożonarodzeniowych pieśni. "Wierzę z Boga, ale wierzę również w Wasze poczucie humoru" - napisała piosenkarka.

Małgorzata Godlewska opublikowała dwie kolejne kolędy - tym razem wokalistka zaśpiewała "Cichą noc" i "Dzisiaj w Betlejem". Poza wykonaniem i skąpymi strojami, celebrytka zaskoczyła wszystkich komentarzami, jakimi opatrzyła swoje muzyczne interpretacje. Odniosła się w nich między innymi do problemu pedofilii w Kościele.

Małgorzata Godlewska protestuje przeciwko pedofilii w Kościele

W teledysku kolędy "Cicha noc" Godlewska wystąpiła w białej bieliźnie oraz pelerynie św. Mikołaja. W tle nagrania oprócz niej pojawiły się także twarze kardynała Kazimierza Nycza i arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia w spadających płatkach śniegu. Celebrytka wytłumaczyła później na swoim fanpage'u na Facebooku skąd ten pomysł.

- Jeśli oburza cię widok boskiego ciała, a przechodzisz obojętnie wobec czynów moich 'Śnieżynek', które spuszczają zasłonę 'cichej nocy' na niecne czyny swoich współpracowników, to jesteś zwyczajnym PatoKatolikiem - napisała Małgorzata Godlewska na Facebooku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

We wpisie zachęciła także do zapoznania się z raportem Fundacji "Nie lękajcie się", w którym zawarto nazwiska osób tuszujących pedofilię w Kościele.

Gwiazda opowiada o swojej wierze

W teledysku ostatniej nagranej kolędy celebrytka wystąpiła w skąpym stroju śnieżynki. W komentarzu pod opublikowanym nagraniem autorskiego wykonania "Dzisiaj w Betlejem" zdobyła się na wyznanie wiary.

- Wierzę w Boga, ale wierzę również, że ma poczucie humoru. W końcu stworzył zarówno mnie jak i Was. Prawdopodobnie siedzi właśnie na chmurze, pali zielone cygaro i czyta z nami komentarze pod kolędami – napisała Małgorzata Godlewska.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Ta siódma już zaśpiewana przez nią kolęda spotkała się z najlepszym jak dotąd odbiorem internautów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

Źródło: NaTemat

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News