Małgorzata Godlewska
twitter.com/malgorzata-godlewska
Mateusz Wysokiński - 15 Grudnia 2019

Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne

Małgorzata Godlewska nie mogła się powstrzymać przed zaśpiewaniem po raz kolejny. Kontrowersyjna celebrytka i piosenkarka disco-polo postanowiła "umilić" swoim obserwatorom w mediach społecznościowych oczekiwanie na święta kolędą. Gwiazda tym razem zwróciła na siebie uwagę strojem, teledyskiem i pseudoerotycznym wydźwiękiem całego nagrania.

Małgorzata Godlewska nie zwalnia tempa. Była członkini duetu "sióstr Godlewskich" zgodnie z coroczną tradycją zdecydowała się na zaśpiewanie kolędy. O tym, że ten gatunek muzyczny jest lubiany przez Godlewską, mogliśmy się już nieraz przekonać. Tym razem jednak oprócz tradycyjnej piosenki nie zabrakło dość odważnego przebrania i swoistego komentarza politycznego.

Małgorzata Godlewska po raz kolejny szokuje. Czy granica dobrego smaku została przesunięta?

Tegoroczną kolędą, którą szczyci się celebrytka, jest "Przybieżeli do Betlejem". Gwiazda disco-polo zdecydowała się na wykonanie utworu w nietypowym stroju - czerwonej bieliźnie, stylizowanej na diabelską. W trakcie występowania Godlewska śpiewa, tańczy w sposób erotyczny do piosenki i występuje w dość ciekawej scenografii, prezentującej śnieżynki, w których rolę wcielają się Donald Trump, Władimir Putin, Angela Merkel, czy Kim Dzong-Un.

Zarobisz ogromne pieniądze! Nie wyrzucaj starych bonów, książeczek mieszkaniowych i banknotów z PRLZarobisz ogromne pieniądze! Nie wyrzucaj starych bonów, książeczek mieszkaniowych i banknotów z PRLCzytaj dalej

- Małgorzata Godlewska - Przybieżeli do Betlejem. Wiem, co powiecie... miały być większe skrzydła anioła a są rogi... Po prostu dostałam lepszą ofertę od konkurencji. Występują: Małgosia i Pasterze Pokoju - pisze w swoich mediach społecznościowych Małgorzata Godlewska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KotKot czy pies, które zwierzę warto mieć w domu? Porównanie rozwiąże problem raz na zawszeCzytaj dalej

Mieszane uczucia internautów

Nie da się ukryć, że śpiewanie kolędy w dość jednoznacznie kojarzącym się stroju może wzbudzić co najmniej mieszane odczucia i emocje. I tak było tym razem. Część internautów jest oburzona wydźwiękiem nagrania. Nie brakuje jednak zdania, że to wykonanie pod względem muzycznym jest trochę lepsze, niż poprzednie.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zginął w wyniku poważnego wypadku, fani w żałobie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Nie, no teraz to przegięłaś. Kobieto, czy Ty masz mózg? Żenujące, to jest strasznie. Jak daleko jeszcze się posuniesz, by zaistnieć, może od razu na golasa coś nagraj - napisał jeden z oburzonych internautów.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjżeć się swoim oczom
    2. Fatalny upadek znanego skoczka podczas konkursu. Trwa akcja ratowników
    3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
    4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
    5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

KobietaSą kompromitujące, 26 niesmacznych nawyków! Kobiety nigdy się do nich nie przyznająCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News