Ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność. Godlewska raczy nas nowymi kolędami, tylko nie puszczajcie ich dzieciom

Ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność. Godlewska raczy nas nowymi kolędami, tylko nie puszczajcie ich dzieciom

Małgorzata Godlewska, nie mogąc zawieść swoich fanów, zamieściła w sieci film z wykonaniem kolejnej kolędy. Po odsłuchaniu raczej na próżno wypatrywać świątecznej atmosfery.

Małgorzata Godlewska nie pozwala o sobie zapomnieć i choć wszystkie znaki na niebie i ziemi próbują jej przekazać, że z tej sławy raczej nic nie wyjdzie, ona nie daje za wygraną i wciąż stara się wejść na szczyt wokalnej kariery. Mimo iż jej działania trwają już dobrych kilka miesięcy, fanów jakby nie przebywa, a z kolei negatywnych opinii nadal nie brakuje. Ona jednak nie przejmuje się krytyką i wciąż zamieszcza kolejne utwory. 

Oglądacie na własną odpowiedzialność. Małgorzata Godlewska raczy Polaków kolejnymi kolędami 

Przeszliśmy już przez własną twórczość z zakresu disco polo, hymn Polski czy USA i doszliśmy aż do kolęd, choć można rzecz, że w zasadzie to do nich wróciliśmy. Debiut w tej dziedzinie nastąpił równo 12 miesięcy temu: internauci podziwiali wówczas duet, a nie występ solo. Z czasem jednak Esmeralda postanowiła podążać własnymi ścieżkami i opuszczając swoją siostrę skupiła się na walkach MMA. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tymczasem Małgorzata nie ustępuje i wciąż wyciąga ręce do wielkiej sławy. Internauci są zgodni, że z kolei sława niekoniecznie wyciąga ręce do niej, ale jej to zupełnie nie przeszkadza. Godlewska co i rusz próbuje zachwycić swoich obserwatorów lub zwyczajnie wywołać wokół siebie szum i zamieszcza na YouTubie kolejne nagrania, gdzie w nad wyraz seksownych strojach odśpiewuje najróżniejsze, doskonale każdemu znane utwory. 

Za każdym razem wybucha dość spore poruszenie w opinii publicznej. Tym razem nie jest inaczej, bowiem święta zbliżają się wielkimi krokami, a Polacy zamiast o wigilijnych potrawach mówią o kolejnych nagraniach Godlewskiej. Tym razem na tapecie znalazły się: "Bóg się rodzi" i "Lulajże Jezuniu". Świąteczna Małgorzata nie pozwalając, by dyskusje na jej temat ucichły, pochwaliła się swoimi wokalnymi umiejętnościami, tym samym odbierając wszystkim mowę.

Dzisiaj grzeje: 1. 5 osób, które naprawdę żyły z niewiarygodnymi chorobami. Zdjęcie nr 3 mrozi krew w żyłach
2. Nastolatek powiedział, dlaczego zabił rodziców i małego braciszka. Nowe wiadomości ws. morderstwa na południu Polski

Po opiniach internautów śmiało można stwierdzić, że magia świąt jakby przeminęła, a wystarczyły do tego tylko nieco ponad 3 minuty. Ponieważ do 24 grudnia zostało jeszcze trochę czasu niewykluczone, że Godlewska uraczy nas jeszcze niejednym utworem i aż strach pomyśleć, czym tym razem może wszystkich zaskoczyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Był trzykrotnym uczestnikiem mistrzostw świata
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Lekarze odbierali poród trojaczków. Kiedy zobaczyli, jak wyglądał ostatni noworodek, pobladli z wrażenia
  5. Rodzice zorganizowali ślub swoim 5-letnim bliźniakom. Powód ich decyzji przechodzi ludzkie pojęcie

Źródło: youtube  

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News