Słynny dziennikarz TVP Info zaatakował Gersdorf! "Jest szmatą"

Słynny dziennikarz TVP Info zaatakował Gersdorf! "Jest szmatą"

Dziennikarze zajmujący się polityką bardzo często muszą hamować swoje własne poglądy, aby ich komentarze były stosowne. Krytyka nie może równać się z wylewaniem pomyj na znienawidzonych przez siebie polityków. Tej zasady chyba nie poznał Cezary Gmyz, korespondent TVP w Berlinie. Małgorzata Gersdorf została przez niego bezlitośnie zaatakowana.

Dziennikarz TVP, reprezentujący tę stację w Niemczech, nie pohamował swojego ciętego języka. Wpisy na Twitterze oburzyły zarówno internautów, jak i z pewnością samą zainteresowaną. Małgorzata Gersdorf (przez Cezarego Gmyz nazywana usilnie "Marią") obrażona została przez użycie słowa "szlampa". Wyzwisko pochodzi od niemieckiego "schlampe", co w potocznym tłumaczeniu oznacza "szmatę".

Małgorzata Gersdorf brutalnie zaatakowana. TVP nie chce udzielić komentarza w tej sprawie

- Sorry, ale jak słyszę, że taka szlampa jak I prezes SN robi za wzór cnót to mi się miesiączka cofa - napisał na Twitterze Gmyz. To tylko jeden z wielu komentarzy, którymi podzielił się na Twitterze. Dziennikarz nie tylko obrażał Gersdorf, ale również opowiadał o niej nieprawdę. - Za prezesury Marii Gersdorf Sąd Najwyższy uznał, że oficer bezpieki Tomasz Turowski, który szpiegował papieża napisał prawdę w oświadczeniu lustracyjnym twierdząc , że nie był oficerem bezpieki. Nosz... - podkreślał zdenerwowany, co jednak mijało się z prawdą. Wyrok był z roku 2013, a Gersdorf swoją kadencję rozpoczęła dopiero w 2014 roku. Zarzucił również byłej przewodniczącej Sądy Najwyższego, że nie miała odpowiednich kompetencji, a jej jedynym atutem była praca na stanowisku radcy prawnego TVN, co również zostało mu wytknięte jako nieprawdziwe. Do dziennikarza próbowali się dodzwonić pracownicy WP, jednak ani on, ani prezes stacji TVP Jacek Kurski, nie chcą wydawać w tej sprawie komentarza. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
    1. UWAŻAJCIE! CORAZ WIĘCEJ PSÓW W POLSCE JEST ZAGROŻONYCH
    2. "Kaczyński to tchórz i cwaniaczek! Nie ponosi żadnej odpowiedzialności"
    3. Kancelaria Sejmu przekroczyła granice absurdu. Wynajmą namiot za milion złotych bez przetargu
    4. Ośmieszony Morawiecki chwali się sukcesem. Polska pośmiewiskiem w UE
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News