Tajne spotkanie premiera z Małgorzatą Gersdorf! To się miało nie wydać

Tajne spotkanie premiera z Małgorzatą Gersdorf! To się miało nie wydać

Małgorzata Gersdorf jest dziś jedną z najbardziej zaangażowanych przeciwniczek Zjednoczonej Prawicy. Staje się również częstym obiektem szyderstw i ataków ze strony związanych prawicowych i związanych z obozem władzy mediów. Co ciekawe dziś spotkał się z nią premier RP.

Małgorzata Gersdorf przyjęła dziś w swoim gabinecie Mateusza Morawieckiego. Do spotkania między Prezesem Rady Ministrów a I Prezes Sądu Najwyższego doszło w atmosferze tajemnicy.

Małgorzata Gersdorf rozmawiała z Mateuszem Morawieckim

Jak podaje Radio Zet w godzinach przedpołudniowych Morawiecki zjawił się w gabinecie Gersdorf. Tematem ich rozmowy była sprawa reformy sądownictwa oraz kwestia kadencji I Prezes. Sędzia miała wyraźnie podkreślić, że czuje się prezesem i swój urząd zamierza sprawować do 2020 roku. - Przed południem doszło do takiej rozmowy, pan premier Morawiecki przybył do Sądu Najwyższego, gdzie został przyjęty przez I Prezes SN Małgorzatę Gersdorf w jej gabinecie. Odbyła się około 30-minutowa rozmowa, na temat tej rozmowy nie mam niestety nic do powiedzenia - powiedział mediom rzecznik Sądu Najwyższego.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Patryk Jaki przyłapany. Tak wykorzystuje rządowa limuzynę
  2. Krzysztof Jackowski ma dla Polaków zaskakujące wieści. Wie, kto wygra wybory!
  3. Posłowie PiS płaczą nad swoim losem. Przez Kaczyńskiego od października będą mniej zarabiać
źródło: wiadomosci.onet.pl Następny artykuł