Małgorzata Foremniak
Fot. YouTube/Filmweb
Wiadomości Pikio - 12 Grudnia 2018

Dramat Małgorzaty Foremniak. Aktorka przeżywa wyjątkowo ciężkie chwile

Małgorzata Foremniak od lat zalicza się do wąskiego grona największych polskich gwiazd. Artystka święci triumfy w życiu zawodowym, jednak jej sprawy prywatne nie należą do najłatwiejszych. Uwielbiana przez widzów aktorka wierzy jednak w to, że może ją jeszcze spotkać coś wspaniałego.

Małgorzata Foremniak zawsze otwarcie formułowała myśli dotyczące samotnego życia. Już wiele lat temu twierdziła, iż trwanie bez drugiej osoby obok jest naprawdę trudne. Obecnie - kiedy pozostaje singielką - nie cieszy się więc pełnią szczęścia. - Czasem bardzo mi brakuje czyjeś obecności. Zwłaszcza, gdy wracam wieczorem zmęczona z planu albo ze spektaklu. Mam w sobie dużo emocji. I fajnie by było do kogoś się przytulić, napić wina i porozmawiać - ujawniła aktorka w jednym z najnowszych wywiadów, czym niezwykle zasmuciła fanów.

Małgorzata Foremniak o trudach związanych z samotnym życiem. Fani są naprawdę zasmuceni

Gwiazda zdecydowała się także bardzo szczerze opowiedzieć o życiu po pięćdziesiątce. Sama widzi bowiem, że przekroczenie pewnego wieku naprawdę wiele w niej zmieniło. - Gdy patrzę rano w lustro, szału nie ma. (...) Ten czas nie należy do najprzyjemniejszych. Czujesz się zmęczona. Najchętniej zostałabyś w łóżku do wieczora, a jak jesteś w pracy, myślisz tylko o tym, by się położyć. Serce od czasu do czasu łomocze, ale nie są to miłosne uniesienia. Odkładający się tłuszczyk nie mobilizuje do rowerku, ale raczej do leżenia na kanapie z pączkiem i herbatą z nalewką, by wprowadzić się w lepszy nastrój - stwierdziła szczerze Małgorzata Foremniak w rozmowie z przedstawicielami krajowych mediów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DodaDoda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!Czytaj dalej

Czego Małgorzata Foremniak chciałaby od życia?

Chociaż jej życie nie należy do najlżejszych, wciąż liczy na to, że znajdzie jeszcze prawdziwą radość i miłość u boku nowego ukochanego. Jak sama twierdzi, jest osobą, która chętnie oddałaby swoje serce drugiej osobie, jeżeli naprawdę spotka kogoś wyjątkowego. - Chcę żyć pełnią życia. (...) Jestem fajna, wiarygodna, przyjazna i uczciwa. Jeśli coś mnie uwiera, komunikuję to - opowiedziała niegdyś sama Foremniak, opisując swój charakter. Artystka wyznała także szczerze, że nie zamierza zmuszać się do wejścia w żadną romantyczną relację. Stwierdziła nawet, iż nie ma już żadnych konkretnych oczekiwań. Jak sama twierdzi, "albo coś zaskoczy, albo nie". Fani życzą więc medialnej ulubienicy, aby spotkała jeszcze prawdziwą miłość, przy której będzie naprawdę szczęśliwa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor TVP przyznał się, że jest gejem. Wyrzucili go z pracy
  2. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  3. Wiemy, kto wystąpi na Sylwestrze z Dwójką. Prezes TVP się nie popisał?
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Szokujące rozstanie Kożuchowskiej po prawie 10 latach. Aktorka ujawnia całą prawdę
ZAMIANA
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News