Niewyobrażalny koszmar Foremniak. Przeszła przez piekło, w które aż trudno uwierzyć

Niewyobrażalny koszmar Foremniak. Przeszła przez piekło, w które aż trudno uwierzyć

Małgorzata Foremniak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek, a swojego czasu była prawdziwą pięknością. Mimo upływu lat wciąż przyciąga do siebie mężczyzn. Niestety, przeżywa niewyobrażalny koszmar. Wszystko przez piekło, jakie jej ktoś zgotował. Ciężko w to wszystko uwierzyć.

Małgorzata Foremniak jest jedną z najlepszych polskich aktorek. Od lat występuje na deskach wielu teatrów, jak również widzimy ją często na naszych ekranach telewizorów. To piękna i utalentowana kobieta, nie raz pokazała, na co ją stać. Mogliśmy ją oglądać w wielu produkcjach. "Quo vadis", "Och, Karol 2", "I kto tu rządzi?" to tylko część filmów, w jakich ją oglądaliśmy. Jej najsławniejsza rola to ta w serialu "Na dobre i na złe", gdzie grała anestezjolog Zofie Stankiewicz-Burską. Aż do 2012 roku występowała w tej produkcji.

Teraz głównie możemy zobaczyć ją w "Mam talent", gdzie zasiada w jury wraz z Agustinem Egurolą i Agnieszką Chylińską. Słynie z tego, że jest łagodnie usposobiona i zawsze w miły sposób zwraca się do innych. To jak wygląda na ekranie, nie obrazuje tego, co przeżyła w swoim życiu.

Małgorzata Foremniak i jej traumatyczne przeżycia

Traumatyczne wydarzenia sprzed kilku lat ciągle do niej wracają. Większość czasu spędza w swoim domu koło Węgrowa. Tam walczy ze swoją przeszłością i wydarzeniami, jakie ją dotknęły. Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Foremniak zakochała się nie w tym człowieku, co trzeba, ale serce nie sługa i miłości się nie wybiera. W jej otoczeniu pojawił się mężczyzna o imieniu Dariusz. Od razu zawrócił jej w głowie. Wróżył jej wielką karierę, mówił, że zna odpowiednie osoby i wyjadą z Polski. Czarował i manipulował Małgosię i jednocześnie odsuwał ją od rodziny. Córka Foremniak studiowała psychologię i od razu domyśliła się, że coś jest nie tak. Wiele czasu potrzebowała Małgorzata Foremniak, by zobaczyć to, co ona: - On zrobił wiele, by zepsuć relacje między obiema kobietami. Wmawiał Małgosi, że za bardzo pobłaża córce i rozpieszcza ją i że powinna wreszcie odciąć pępowinę - mówi osoba z otoczenia Foremniak.

Stalker nie dawał aktorce żyć

Małgorzata Foremniak ciągle dostawała dziwne wiadomości, mężczyzna prześladował ją i śledził. Aktorka bała się wyjść z domu, była wręcz przerażona tym, co się dzieje. Sama opowiada o tym tak:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Poczułam się jak wyrzucona z pędzącego pociągu boso. Żyjesz i nie zdajesz sobie sprawy, że ktoś rozkłada ci życie na części. Niszczy twoje relacje z przyjaciółmi, znajomymi, miesza w kontaktach zawodowych, narażając cię nawet na ich utratę. A przede wszystkim sączy w ciebie, kropla po kropli, poczucie strachu i zagrożenia z zewnątrz. Coraz głębiej wpadasz w pułapkę. Boisz się już prawie wszystkiego - mówi Małgorzata Foremniak. Na szczęście mężczyzna został prawomocnie skazany i dostał zakaz zbliżania się do Foremniak. Ona postanowiła, że napisze książkę o tych wydarzeniach i raz na zawsze rozliczy się z przeszłością. Ma to też być forma terapii dla aktorki. Życzymy jej dużo zdrowia i szczęścia i aby nigdy już nie trafiła na takiego jak Dariusz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jak Wiśniewski to wytrzyma? Polacy nie mogą w to uwierzyć
  2. Brak słów. Nie uwierzycie jakie zdjęcie opublikował właśnie Daniel Martyniuk, to jest niewiarygodne
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacje totalnie was zaskoczy
  5. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News