Małgorzata Foremniak jest uwielbianą przez fanów aktorką, która nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Artystka przeżyła jednak naprawdę trudne chwile, co doprowadziło jej organizm na skraj wytrzymałości. Dziś gwiazda nie boi się już o tym szczerze opowiadać.

Foremniak zagrała w wielu filmach i serialach, a widzowie poznali ją także jako jurorkę popularnego show „Mam talent!”. Całkowite poświęcenie się pracy oraz śmierć byłego męża, Waldemara Dzikiego, sprawiły jednak, że artystka zaczęła tracić kontrolę nad swoim życiem.

Małgorzata Foremniak o najtrudniejszym okresie swego życia

– Byłam mężczyzną w skórze kobiety. (…) Nie docierało do mnie, że katuję się ciągłymi wymaganiami. (…) Kiedy zastanawiałam się, co wolę włożyć – spódnicę czy spodnie, to na myśl o spódnicy robił mi się grymas. I zrozumiałam, że coś jest ze mną nie tak. (…) Bycie kobietą przestało być dla mnie atrakcyjne – powiedziała Foremniak w wywiadzie dla „Urody życia”.

– Doprowadziłam swój organizm do granicy, po której, jak powiedział mi mój lekarz, proste leczenie i dwa tygodnie urlopu nie wystarczą. Wtedy trochę człowiek się otrząsnął, podreperował zdrowie, po czym znów przeginał. Czuję tego skutki teraz. (…) Miałam dużo trudnych sytuacji w życiu, ale przyszedł taki moment, że musiałam wysiąść z tego pędzącego pociągu. Musiałam się zatrzymać, ale tak totalnie – dodała aktorka.

Jak Foremniak uporządkowała swoje życie?

– Śmierć Waldka Dzikiego, to na pewno był przełom. Wcześniej umarła moja mama, a po dwóch latach tata. Odeszły najbliższe mi osoby. Odejście Waldka uświadomiło mi, że już nie ma półśrodków, nie ma odciągania czegoś w czasie i odkładania pewnych rzeczy na potem. Zatrzymujesz się i robisz porządek w swoim życiu. Mam już za sobą połowę życia i w mojej świadomości widzę gdzieś brzeg, do którego dopłynę. Na to nie mam wpływu, cała reszta jest jeszcze do ułożenia – powiedziała także niezwykle szczerze znana artystka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legenda TVN się od tego nie uwolni. Głośne morderstwo wciąż wraca
  2. Ewa Bem po wielkiej tragedii przerywa milczenie. Fani we łzach
  3. Martyna Wojciechowska podjęła życiową decyzję. „To nowy etap życia”

Lubisz Małgorzatę Foremniak?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby


Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]