Małgorzata Foremniak przeżyła dramat. Konieczna była pomoc specjalistów

Małgorzata Foremniak przeżyła dramat. Konieczna była pomoc specjalistów Źródło: Fot. YouTube - TVN

Małgorzata Foremniak pomimo upływu lat wciąż może cieszyć się zainteresowaniem mediów. Mało kto wie jednak, że ostatni okres w jej życiu nie należał do przyjemnych. Aktorka wymagała pomocy specjalistów.

Małgorzata Foremniak pojawiła się na ostatniej premierze wiosennej ramówki stacji TVN. Po raz kolejny wyglądała na bardzo zadowoloną z życia. Zarażała pozostałych promiennym uśmiechem, sprawiając wrażenie wyjątkowo szczęśliwej. Niewiele osób wie, że jeszcze niedawno było z tym zupełnie inaczej. To właśnie dzięki pomocy specjalistów możemy teraz oglądać celebrytkę w doskonałej kondycji. Gorsza forma spowodowana była trudnym czasem w jej życiu, ale wygląda na to, że po dawnym stanie nie ma już najmniejszego śladu. Na gorsze samopoczucie wpłynął zbieg tragicznych okoliczności, które wydarzyły się w jej życiu w krótkim odstępie czasu.

Małgorzata Foremniak wygląda fantastycznie!

Małgorzata Foremniak musiała sobie poradzić z kilkoma trudnymi momentami. Pierwszym z nich była śmierć rodziców, którzy zmarli po długiej chorobie w krótkim odstępie czasu. Drugim – śmierć Waldemara Dzikiego, jej byłego męża, który przez wiele lat był Nic więc dziwnego, że w pewnym czasie aktorka poczuła, że przestaje radzić sobie z problemami. Postanowiła więc, że spróbuje zasięgnąć porady specjalisty, co było pierwszym krokiem do jej powrotu do pełni sił. Psycholog pomógł jej odzyskać radość z życia, ale pełnię szczęścia poczuła dopiero, gdy pomogła jej własna córka!

Małgorzata Foremniak czuje się lepiej

To właśnie córka aktorki pomogła jej w najtrudniejszym momencie. Jest ona absolwentką warszawskiego SWPS-u. Przez lata próbowała zajmować się wieloma rzeczami, pracowała między innymi jako menedżer gwiazd, jednak poczuła, że jej prawdziwym powołaniem jest pomoc ludziom najbardziej potrzebującym. Ludzie, którzy z nią współpracowali, uważają, że córka gwiazdy jest prawdziwym talentem jeśli chodzi o psychologię. Nie przewidziała jednak zapewne, że przyjdzie jej wspierać najbliższą jej osobę, jaką jest matka. Dziś wiemy, że jej pomoc przyniosła pożądany skutek. Aleksandra została osobą, która pomogła mamie pokonać przeciwności losu i dzięki temu znów możemy oglądać Małgorzatę Foremniak uśmiechniętą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pozostaje nam cieszyć się, że aktorka po wielu trudnych dniach znów znalazła się w sytuacji, gdy może cieszyć się ze swojego życia. Pomimo długiej kuracji z pewnością Małgorzata Foremniak jest przykładem osoby, w przypadku której pomoc poradni okazała się być kluczowa. Warto pamiętać, by nie bagatelizować problemów, które odczuwamy, bo mogą one zauważalnie wpłynąć na nasze życie. Na wiosnę artystka znana z wielu polskich produkcji po raz kolejny pojawi się na antenie TVN-u. Raz jeszcze znajdzie się w jury programu "Mam talent", którego częścią jest od samego początku.Najlepsze newsy dnia:

  1. Edyta Górniak PORONIŁA?! Gwiazda wyjawiła bolesny SEKRET
  2. Jak mieszka Kinga Rusin? W takich LUKSUSACH mieszkają królowie!
  3. Porwali i zgwałcili 12-latka. Setki osób przyglądały się publicznej egzekucji
  4. Małgorzata Rozenek publicznie ośmieszona. Wszystko przez boskie zdjęcie
  5. Katolicy w Biedronce mogą przeżyć szok. Gdy to zobaczą, oczy im wyjdą na wierzch
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Plotek Następny artykuł