Małgorzata Foremniak czuję się winna trudnego dzieciństwa córki. Smutne

Małgorzata Foremniak czuję się winna trudnego dzieciństwa córki. Smutne

Małgorzata Foremniak jest jedną z tych polskich aktorek, które rozpoznajemy z daleka. Gwiazda od lat pozostaje stale obecna na srebrnym ekranie. Jak się okazuje, za sławą i sukcesem zawodowym artystki kryje się poczucie winy. Jej zdaniem była powodem trudnego dzieciństwa własnej córki.

Małgorzata Foremniak i jej najstarsza córka Ola mają teraz rewelacyjny kontakt. Matka bardzo wspiera swoje dziecko i stara się jej pomagać na każdym kroku. Niestety, aktorce wciąż towarzyszy poczucie winy związane z dzieciństwem córki.

Małgorzata Foremniak i jej relacje z córką

Ola jest córką aktorki z jej pierwszego małżeństwa z Tomaszem Jędruszczakiem, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym w 2005 roku. Para rozstała się jednak na długo przed śmiercią mężczyzny. Samotne wychowanie córki, zwłaszcza w przypadku wykonywania zawodu aktora, nie było dla kobiety łatwe. Choć Ola i jej mama bardzo się kochają, Foremniak wciąż ma poczucie winy. Artystka czuje, że musi córce zrekompensować trudne dzieciństwo, które wynikało z tego, że wychowywała się bez taty, a mamy w związku z pracą, często nie było w domu. Chociaż Ola wyrosła ostatecznie na silną i mądrą kobietę, to Małgorzata wciąż przejmuje się, że dawniej poświęciła jej zbyt mało czasu i zafundowała jej wiele zmian i przeżyć szczególnie trudnych dla dziecka. Aleksandra nie poszła w ślady matki i nie zainteresowała się aktorstwem. Zajęła się modą i projektowaniem. Foremniak jest przekonana, że dziewczyna odniesie w tej materii sukces. - Mam nadzieję, że kiedyś, w niedalekiej przyszłości, wystąpię w kreacji Oli - mówi dumna mama.

Ile dzieci ma Małgorzata Foremniak?

Małgorzata Foremniak ma troje dzieci. Pierwszym jest właśnie Aleksandra Jędruszczak, córka zrodzona ze związku z Tomaszem Jędruszczakiem. Dwoje kolejnych to Patryk Dziki i Milena Dziki - adoptowane dzieci, którymi aktorka zajęła się razem ze swoim kolejnym mężem - Waldemarem Dzikim.  1. Gwiazdor najpopularniejszego show Polsatu przeszedł udar! Kompletnie się załamał
  2. Dno. „Seks-poseł” PiS zwyzywał zmarłego na raka Johna McCaina od lewaków
  3. Pani Maria żyje już 107 lat. Wreszcie postanowiła wyjawić swój prosty sekret
Źródło: pomponik.pl Następny artykuł