29-letnia córka Foremniak w ogóle nie pojawiała się w mediach. Jest zupełnie niepodobna do mamy, ogromne zaskoczenie

29-letnia córka Foremniak w ogóle nie pojawiała się w mediach. Jest zupełnie niepodobna do mamy, ogromne zaskoczenie Źródło: .

Małgorzata Foremniak ma dorosłą córkę, która bardzo rzadko pokazuje się w mediach. Jak się okazuje 29-letnia dziewczyna jest zupełnie niepodobna do swojej mamy. Wiele osób z pewnością zdziwi się widząc, jak bardzo się różnią.

Małgorzata Foremniak to jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek w Polsce. Gra w teatrach, serialach, a nawet teledyskach. Od kilku lat zasiada także w fotelu jurora w programie "Mam talent" i jest twarzą produktów kosmetycznych oraz czasopism. Choć kojarzy ją niemalże każdy, wciąż bardzo niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego, które skrzętnie ukrywa przed mediami. Niektórzy mogą nie wiedzieć, że gwiazda ma 29-letnią córkę, która jednak zupełnie nie jest do niej podobna. 

Małgorzata Foremniak ma dorosłą córkę

Małgorzata Foremniak od zawsze podkreśla, jak ważna jest dla niej rodzina i dzieci. Jeszcze gdy była studentką poczuła silny instynkt macierzyński, który nie dawał jej spokoju.

-Na trzecim roku studiów miałam taką potrzebę bycia mamą, że kiedy widziałam na ulicy kobietę w ciąży, szłam za nią i wdychałam jej zapach - powiedziała kilka lat temu aktorka.

Mimo tak ogromnej chęci posiadania dziecka i bycia w ciąży, została biologiczną mamą tylko raz. Razem ze swoim mężem Tomaszem Jędruszczakiem doczekała się córki Oli. Później wraz z drugim mężem adoptowała jeszcze dwójkę rodzeństwa z sierocińca, Milenę i Patryka. 

Ola ma 29 lat i nie chce być sławna jak jej mama 

Małgorzata Foremniak, w przeciwieństwie do innych celebrytek, bardzo szanuje prywatność swoich dzieci. Nie publikuje nigdzie ich zdjęć i bardzo rzadko o nich opowiada, a jeśli już da się na to namówić, są to zdawkowe informacje. Nie pokazuje się z nimi na ściankach i najwyraźniej cała trójka nie marzy o sławie, którą cieszy się ich mama. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Nie chcę się na ten temat rozgadywać, ponieważ szanuję przestrzeń moich dzieci. Jak będą chciały i mi zezwolą, to mogę na ten temat powiedzieć. Nie raz płakałam w poduszkę z bezsilności, ale dawaliśmy z Dzikim radę. Ale czasami mówiliśmy, że nie damy - opowiedziała aktorka o trudach macierzyństwa i szacunku do zdania swoich dzieci. 

Ola, jedyne biologiczne dziecko aktorki ma obecnie 29-lat i spełnia się jako projektantka. W sieci można znaleźć niewiele wspólnych zdjęć tych pań. Na tych, które są dostępne widać, że Ola jest zupełnie niepodobna do sławnej mamy. Prezentuje się jednak elegancko i z klasą.

- To bardziej relacja jak z przyjaciółką (...). Miałyśmy czas, aby naszą więź dopracować. Wyprostować to, co niewyprostowane, domknąć, co nie domknięte, przegadać wiele tematów, pośmiać się i popłakać (...). Fajnie jest mieć dorosłą córkę - tak komentuje swoje relacje z córką Małgorzata Foremniak. 

fot. Instagram/Jola Czaja

ZOBACZ TAKŻE:

<

  1. Mordercę Kristiny z jej matką łączyły nie tylko bliskie stosunki. Prawda o tej relacji wbija w fotele
  2. Nigdy przedtem Bachleda-Curuś tak nie postępowała. Chodzi o synka, Colin Farrell musi przylecieć do Polski
  3. Benedykt XVI dostał udaru? Watykan zabiera głos ws. niepokojących doniesień
  4. Żona Domagały przerwała milczenie. Ujawniła upokarzające dla Pawła kulisy współpracy z radiem

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News