Smutne doniesienia o Małgorzacie Foremniak. Jej córka wszystko ujawniła

Smutne doniesienia o Małgorzacie Foremniak. Jej córka wszystko ujawniła Źródło: youtube.com/Tofifest Film Festival

Małgorzata Foremniak nigdy nie mówiła o tym głośno, nie miała najmniejszego powodu, aby aż tak dzielić się swoim życiem prywatnym. Wszystko zmienił jeden wywiad, którego udzieliła wraz z córką. Aleksandrą Jędruszczak. Prawda wyszła na jaw i aktorka opowiedziała o wszystkim ze szczegółami.

Małgorzata Foremniak znana jest z empatii i wrażliwości, dlatego może nie dziwić fakt, że zdecydowała się na taki krok. Zdecydowanie mówi, że tego nie żałuje i dziękuje córce, że dzięki jej namowom w końcu się odważyła.

Małgorzata Foremniak była namawiana przez córkę na pewną rzecz. W końcu złamał ją jeden sen

Aktorka znana głównie z "Na dobre i na złe" oraz sędziowania w "Mam talent", bardzo dba o swoje rodzinne relacje. Na skutek tego często udziela wywiadów wraz z córką, Aleksandrą Jędruszczak. W magazynie "Uroda życia" obie opowiedziały o swojej relacji; w pewnej części wywiadu padło dość odważne wyznanie ze strony Małgorzaty Foremniak. Nikt do tej pory nie mówił o tym głośno.

Córka Małgorzaty Foremniak na co dzień pracuje jako psychoterapeutka i postanowiła namówić mamę na wybranie się do specjalisty. Wspomina, że miesiącami regularnie i nieśmiało przypominała o swojej prośbie.

- Bardzo długo była ze mnie taka Gosia Samosia. Aż w końcu zaczął mnie męczyć jeden sen. Pojawiał się codziennie i w końcu opowiedziałam go Oli. Ja tylko czekałam na ten moment - opowiada Małgorzata Foremniak i zaczęła rozważać wizytę u psychologa.

Aktorka z radością przyznaje, że "dziś już oddycha z ulgą"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na podstawie powtarzającego się snu Małgorzata Foremniak wywnioskowała, że jeśli ten jeden temat ją męczy i powraca do niej praktycznie co noc, to prawdopodobnie nie zamknęła pewnych spraw na tym głębszym poziomie. Tematy wracały jak bumerang.

- I domagały się rozwiązania, którego ja nie znałam, ktoś musiał mi pomóc. Ola namówiła mnie na spotkanie ze wspaniałym psychologiem i okazało się, że psychologia to jest fajna droga do samoświadomości (…) Dzisiaj już oddycham z ulgą. Czuję się, jakbym dostała nową siebie - przyznaje Małgorzata Foremniak.

Dzisiaj grzeje: 1. Myjesz kurczaka przed gotowaniem? Nigdy tego nie rób, FDA ostrzega. Możesz się zatruć
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Małgorzata Foremniak oczywiście nie zdradziła, co dokładnie jej się śniło oraz jakie tematy przerobiła na terapii z psychologiem. Niewykluczone, że mogła nadal czuć się nieco rozbita po śmierci swojego drugiego męża, Waldemara Dzikiego, w 2016 roku. Z kolei jej pierwszy mąż i zarazem ojciec Aleksandry zginął w wypadku samochodowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Nie żyje 16 dzieci, tragiczna i nagła śmierć. Rozpacz, nie musiały ginąć
  4. Dramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomóc
  5. Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News