Małgorzata Foremniak nie przypomina siebie
East News Tricolors
Irmina Jach - 7 Listopada 2020

Małgorzata Foremniak w niczym nie przypomina siebie. Internauci zamarli na jej widok

Małgorzata Foremniak opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym nie przypomina samej siebie. Fani popularnej aktorki zamarli, są zdumieni, nie mogą rozpoznać swojej ulubienicy. Trudno uwierzyć, że to naprawdę ona zapozowała do tej fotografii. Wiemy, co stało się jurorce programu "Mam talent".

Małgorzata Foremniak zaskoczyła swoich fanów nieoczekiwaną zmianą wizerunku. Aktorka nie wygląda już tak jak w czasach, kiedy zasiadała w jury show "Mam talent". Jest nie do poznania.

Trzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaTrzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaCzytaj dalej

Małgorzata Foremniak nie przypomina samej siebie

Ostatnio Małgorzata Foremniak zaprezentowała się w charakteryzacji, w której nie była widywana nigdy wcześniej. Na filmie, który pojawiło się w mediach społecznościowych, aktorka ma na sobie siwą perukę z prostą grzywką oraz staroświeckie okulary w drucianych oprawkach.

Jurorka "Mam talent" wygląda także zdecydowanie starzej niż wskazywałaby na to metryka. 53-latce zdecydowanie przybyło zmarszczek. Na szczęście, nietypowy wygląd Małgorzaty Foremniak to charakteryzacja stworzona na potrzeby najnowszego filmu, nad którym pracuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Wietrzenie głowy bardzo wskazane - napisała gwiazda pod nagraniem.

Film, na potrzeby którego Małgorzata Foremniak wciela się w przedstawioną postać, opowiada o bardzo poważnej tematyce. Produkcja pt. "Sonata" opowiada historię Grzegorza Płonki, chłopca, który urodził się przedwcześnie i długo żył w swoim hermetycznym świecie, nie umiejąc nawiązać relacji z innymi ludźmi.

Lekarze długo uważali, że chłopiec jest chory na autyzm, przez co prawdziwa diagnoza pojawiła się dopiero, gdy miał czternaście lat. Okazało się, że cierpi na niedosłuch. Dzięki rodzicom oraz lekarzowi, profesorowi Henrykowi Skarżyńskiemu, Grzegorz zaczął poznawać dźwięki, słowa i muzykę. Dzięki implantowi chłopak zrozumiał, jak wielkie znaczenie w jego życiu ma muzyka i postanowił zostać pianistą.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś ruszyły masowe kontrole Polaków, akcja na cały kraj. Konsekwencje mogą być poważne

2. Dagmara Kaźmierska w końcu pokazała ukochanego. Para całuje się nad bajecznym tortem

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

W filmie "Sonata" Małgorzata Foremniak wciela się w rolę matki Grzegorza Płonki. Jego ojca zagrał z kolei Łukasz Simlat. Odtwórcą kreacji samego Grzegorza jest z kolei Michał Sikorski, aktor znany z seriali takich jak "Ultraviolet" i "Wojenne dziewczyny".

Produkcja pojawi się w polskich kinach w 2021 roku. Widzowie nie mogą doczekać się momentu, w którym zobaczą, jak Małgorzata Foremniak wypadła w tej trudnej roli. Wybieracie się do kina na premierę?

Małgorzata Foremniak rola

Źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/malgorzata_foremniak_official/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po śmierci właściciela myśleli, że kot został całkiem sam. Gdy zeskanowali jego chip, długo skrywany sekret wyszedł na jaw
  2. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
  3. Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków
  4. Niepojęte doniesienia o Viki Gabor, miało się nie wydać. Przecież ona ma dopiero 13 lat
  5. Morawiecki zdradził, kiedy obostrzenia mogą zostać złagodzone. Trudno uwierzyć
  6. Znamy ceny nowych iPhone 12 u polskich operatorów. Wystartowała przedsprzedaż nowych telefonów firmy Apple
  7. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News