Córka Małgorzaty Foremniak to piękność nie z tej ziemi. Zdjęcia, które obiegły internet, mówią same za siebie

Córka Małgorzaty Foremniak to piękność nie z tej ziemi. Zdjęcia, które obiegły internet, mówią same za siebie Źródło: instagram/malgorzata_foremniak_official/

Małgorzata Foremniak bez dwóch zdań na powody do dumy. Jej córka wyrosła na nieziemsko piękną kobietę, a zdjęcia, które obiegają media, tylko to potwierdzają.

Małgorzata Foremniak chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych, skrupulatnie prowadząc instagramowe konto. Aktorka zamieszcza tam najciekawsze nowinki zza kulis wielkiej sławy i zdradza, co tak naprawdę lubi robić w wolnym czasie. Celebrytka stara się jednak zachować we wszystkim zdrowy rozsądek, dlatego nie nawiązuje w publikacjach do zbyt osobistych kwestii, a nawet rzadko kiedy pozuje do zdjęć z bliskimi. Tym razem zrobiła wyjątek. 

Małgorzata Foremniak ma piękną córkę. Wspólne fotografie mówią same za siebie 

Jurorka "Mam Talent" pochwaliła się ostatnio na Instagramie okładką czasopisma "Uroda życia", na której znalazło się jej wspólne zdjęcie z córką. Aleksandra Jędruszczak ma dziś 30 lat i choć jeszcze nie tak dawno próbowała swoich sił w aktorstwie, w ostateczności aktorką nie została. Mimo to, co jakiś czas media interesują się jej osobą, dlatego nic dziwnego, że magazyn z chęcią zaprosił ją i mamę do zapozowania na okładkę. 

Patrząc na fotografię, dwie rzeczy od razu rzucają się w oczy. Pierwszą jest niesamowicie bliska więź, jaka je łączy, a drugą oczywiście uroda. Wyraźnie widać, że Aleksandra wdzięk odziedziczyła po mamie, a gdy pozują obok siebie wyglądają wręcz jak siostry. Nieziemsko piękne z tak samo hipnotyzującymi niebieskimi oczami i włosami w kolorze blond. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jedna Baba drugiej Babie... i jest o czym pogadać. W najnowszym numerze #urodażycia , jak zawsze jest coś do poczytania , coś do przemyślenia, coś nad czym się warto zastanowić! - zdradza aktorka. 

Internauci komentują 

Obserwatorzy gwiazdy TVN nie mogli odmówić sobie kilku komentarzy widząc tak piękne kobiety na jednym zdjęciu. W sekundę posypały się komplementy i śmiałe stwierdzenia, że rzeczywiście wyglądają jak siostry. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jedno zdjęcie uratowało jej życie. Przez pewien szczegół dowiedziała się, że ma raka
2. 180 osób nie żyje. Wszystko płonie, Polsat donosi o katastrofie samolotu

- Ale fajne baby - zachwala internautka. 

- Pięknoty - pisze kolejna. 

- Podobna córcia do pani - zauważa jeszcze inna. 

- Uroda po mamusi - podkreśla obserwatorka. 

Najlepsze newsy dnia:

 1. Produkty zapobiegające nowotworom. Warto włączyć je do swojej codziennej diety
 2. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)
 3. 18 dni po porodzie jej mały synek zmarł. Mama ostrzega wszystkich rodziców przed poważnym błędem, który może spotkać każdego maluszka
 4. Mąż Sylwii Bomby jest kilkanaście lat starszy. Gwiazda TTV ujawniła tajemnicę ich związku, widzowie "Gogglebox" nie kryją zaskoczenia
 5. Była wzorem dla milionów chorych osób. Niestety, w wieku 52 lat pisarka przegrała walkę z nowotworem
 6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
 8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
 9. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 10. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
 11. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 12. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News