Maciej Maleńczuk, znany polski muzyk, słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi, zachowania oraz twórczości po raz kolejny dał o sobie znać światu. W rozmowie z portalem dzinnik.pl Maleńczuk opowiada o swoich doświadczeniach z narkotykami, o których napisał w swojej książce „Ćpałem, chlałem, przetrwałem” a także o swoim stosunku do „gender” oraz polskiego Kościoła rzymsko-katolickiego, .

W wywiadzie oprócz zwierzeń muzyka z jego doświadczeń z narkotykami w młodości pojawiły się także kwestie poruszające najbardziej kontrowersyjne zagadnienia w polskiej polityce.

Maleńczuk spytany o szeroko pojęte kwestie gender wyjaśnił w rozmowie, że podoba mu się pomysł edukacji seksualnej w szkole bo z własnego doświadczenia wie, że są przypadki w których młodzi ludzie poznają seks w najgorszy z możliwych sposobów, dlatego muzyk wolałby żeby ktoś „przy zdrowych zmysłach” uświadamiał o tych sprawach nastolatków. Jak zaznacza nie wie czy odpowiednimi osobami, które miałyby prowadzić takie zajęcia są osoby pokroju Magdaleny Środy jednak z pewnością nie powinien być to kler, którego – jak sam przyznaje – nienawidzi.

Według muzyka księża nie powinni mieć nic wspólnego z jakąkolwiek edukacją ponieważ to co się dzieje w polskim Kościele woła o pomstę do nieba. Ciągłe skandale seksualne i pedofilskie nie są normalne i – jak przekonuje Maleńczuk – świadczą jedynie o tym, że polskim Kościołem rządzi grupa ciężkich dewiantów, których należy leczyć.

Muzyk zgadza się także z ks. Isakowicz-Zaleskim, który stwierdził niegdyś, że polskim Kościołem Rzymsko-katolickim rządzi lobby homoseksualne.

Cały wywiad można przeczytać na stronie dziennik.pl

bh, źródło: dziennik.pl

...

Zobacz również