Maleńczuk: Nienawidzę ich, K*RWA patrzeć nie mogę

Maleńczuk: Nienawidzę ich, K*RWA patrzeć nie mogę Źródło:

Maciej Maleńczuk udzielił wywiadu Magdalenie Jethon z portalu koduj24.pl i jak zwykle wzbudził kontrowersje. Znany z niechęci do rządu muzyk stwierdził, że nienawidzi polityków Prawa i Sprawiedliwości i nie może na nich patrzeć.

- Szczerze mogę powiedzieć, że nienawidzę PiS-u. Nienawidzę tych ludzi. Ja na nich k**wa patrzeć nie mogę. Dosłownie cierpię, oglądając TVN 24. Robi mi się niedobrze, kiedy patrzę na ich paskudne gęby i słyszę ich opowieści o tym, że będziemy teraz lepsi moralnie. To się ma tak do kakaogate, jak pięść do nosa, którą trzeba komuś czasem przyłożyć - mówił Maleńczuk nawiązując do tego jak uderzył w twarz demonstrującego przeciwnika aborcji.

Muzyk uważa, że Prawo i Sprawiedliwość może nie wytrzymać do końca kadencji.

- Całe mnóstwo ludzi jest po mojej stronie. To mi daje nadzieję, że PiS nie wytrzyma tej kadencji. Patrząc na wydarzenia w MON, na to co wyprawia Macierewicz, na pana Misia… Zobaczymy, co na to większość narodu. Jestem w stu procentach przekonany, że się z tego nie wybronią.

Maleńczuk poruszył również temat Pawła Kukiza i Liroya. Uważa, że lider Kukiz'15 ma pustą głowę.

- Pawła nie lubię za to wszystko, co teraz robi, choć się kiedyś kolegowaliśmy. Natomiast muzycznie Liroya nigdy nie ceniłem, ale teraz on się bardzo wyrobił. Paweł, który nie może znaleźć słowa w tej swojej pustej głowie żeby skończyć zdanie, może się od niego uczyć.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News