Robert Makłowicz rozstał się z TVP w nieprzyjemnych okolicznościach. Telewizja wykorzystała w spocie wypowiedź kucharza bez jego zgody. Teraz w mocnych słowach komentuje sytuację i wyraża opinię na temat telewizji.

Jacek Kurski zdecydował o wypowiedzeniu umowy z Makłowiczem po 20 latach współpracy kucharza z TVP. Decyzja zelektryzowała opinię publiczną i dała nowe argumenty przeciwnikom PiS.

Teraz kucharz komentuje swój konflikt z TVP. W mocnych słowach uderza w kierowaną przez Jacka Kurskiego telewizję. Produkowane przez nią serwisy informacyjne porównuje z filmem „Miś”.

 – TVP wypluła mnie, wyzuwszy wcześniejAle cieszę się z tego. Powiedziałem, że programy informacyjne w telewizji publicznej wyglądają jak Miś i nie zmieniam zdania, ale nie mówiłem tego w tych programach, które dla nich robiłem, one z polityką nie mają nic wspólnego. Mamy teraz takie czasy, że kto nie z nami, ten przeciw nam – mówił Robert Makłowicz.

Jednocześnie kucharz przyznał, że ma poczucie, że to telewizja zrezygnowała z niego a nie odwrotnie. Już w ubiegłym miesiącu Makłowicz dołączył do powiązanego z TVN-em kanału Food Network.

źródło: lifestyle.newseria.pl

...

Zobacz również