Najmodniejszy makijaż na nowy sezon! Panowie będą się oglądać na ulicy

Najmodniejszy makijaż na nowy sezon! Panowie będą się oglądać na ulicy Źródło: instagram/jennycoombsmakeup/

Makijaż wśród wielu kobiet jest nieodłącznym elementem porannej toalety. Technik jego wykonywania może być wiele. Delikatny makijaż czy wieczorowe smoky eyes z mocniejszym wykończeniem? Kobiety, które lubią go wykonywać i robią to bardzo często mają szerokie pole do popisu, m.in. dlatego, że trendy w makijażu zmieniają się bardzo często.

Makijaż od wielu lat jest nieodzownym elementem życia większości kobiet. Nawet za dawnych lat nasze babcie i ich babcie upiększały swoją cerę, nakładając na nią - najczęściej domowej roboty - kosmetyki. Kobiety od zawsze lubiły sprawiać, żeby ich twarz wyglądała na zdrową i nieskazitelną. Dokładały wszelkich starań by nie było widać na niej zmęczenia, dzięki czemu też, cieszyły się dużym powodzeniem w oczach mężczyzn.

Mimo upływu lat, nic się nie zmieniło - kobiety w dalszym ciągu uwielbiają dbać o siebie. Sprawia to, że z roku na rok dziedzina wizażu rozwija się coraz bardziej, a co za tym idzie, zmianie ulegają również trendy. Często są one zaskoczeniem dla wielu kobiet na całym świecie, ale mimo to znajdują bardzo wiele zwolenniczek.  

Makijaż, który się kocha albo nienawidzi 

Wiosna 2019 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie nadchodzą też nowe trendy i możliwości w dziedzinie fashion, ale i makeup. Na wybiegach już pojawiają się pierwsze zapowiedzi tego co w tym roku ma szanse skraść serca płci pięknej. Lekkie zdziwienie wywołało to jak wygląda jeden z najpopularniejszych makijaży, pojawiający się już od jakiegoś czasu na światowej sławy pokazach mody. Cały "look" dla wielu osób wygląda dość niedbale, bowiem kobiety, które wybierają ten sposób makijażu sprawiają wrażenie spoconych i, o dziwo, nieumalowanych. 

Sweaty Beauty - czyli "look" prosto z siłowni 

Sweaty Beauty to trend, który zdecydowanie będzie rządził wiosną tego roku. Makijaż jak i jego sposób wykonania jest dość oryginalny. Sprawia wrażenie spoconej twarzy po zakończonym przed chwilą treningu na siłowni.

Przed nałożeniem makijażu należy spryskać twarz odżywczą mgiełką, następnie wsmarować w nią serum i krem. Dzięki temu zabiegowi skóra jeszcze za nim nałożymy produkty rozświetlające będzie promienna i jasna. Następnie prawie całą twarz pokrywa się rozświetlaczem, zwracając szczególną uwagę na czoło, policzki i brodę. Róż, który również jest bardzo ważnym elementem Sweaty Beauty, sprawia wrażenie naturalnego rumieńca policzków. Cały makijaż podkreśla również specyficzna fryzura. Włosy stylizowane są tak, jak gdyby były mokre. 

Cały "look" mimo, że jest tak oryginalny i specyficzny, a kobiety w nim wyglądają jakby wyszły dopiero spod prysznica, cieszy się ogromnym uznaniem, a projektanci często wykorzystują go podczas swoich pokazów.  

Źródło: WIZAZ

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News