Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Z wyglądu zmłodniała o 20 lat dzięki niezwykłej metamorfozie

Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Z wyglądu zmłodniała o 20 lat dzięki niezwykłej metamorfozie Źródło: screen/YouTube

Makijaż sprawił, że wygląda 20 lat młodziej. Rozwódka myślała, że nie ma już przed sobą przyszłości. Nie mogła uwierzyć w tę metamorfozę.

Makijaż może zdziałać cuda, zwłaszcza w sytuacji kobiet, które cierpią na brak pewności siebie. Z czasem jednak popadamy w bylejakość, zamykamy się i przestajemy o siebie dbać. Podobnie myślała kobieta, która rozwiodła się po 44 latach małżeństwa.

Vicki przestała zawracać sobie głowę takimi kwestiami jak makijaż czy elegancki wygląd. Po tym, jak mąż zostawił ją po 44 latach małżeństwa, całkowicie straciła wiarę w siebie. Czuła się, jakby utknęła bez żadnych szans na pozytywną przyszłość. Porzucenie bagażu doświadczeń i nawiązanie nowych relacji wydawały jej się niemożliwe. Wtedy pomocną dłoń wyciągnął do niej Christopher Hopkins z programu "Makeover Guy".

Makijaż, który dał jej nadzieję na lepsze życie

Zanim Christopher zrobił kobiecie niezwykły makijaż, wysłuchał jej wzruszającej historii. Rozwód nie należy do przyjemnych i łatwych doświadczeń bez względu na to, w jakim wieku jesteśmy. Vicki przekonała się o tym na własnej skórze. Po tym przykrym wydarzeniu nie widziała dla siebie dalszej drogi rozwoju. Popadła w marazm, zwłaszcza że nie chodziła na randki od kiedy skończyła 18 lat. Po takim czasie powrót do życia towarzyskiego wydawał jej się przerażający. Christopher wysłuchał kobiety i pozwolił jej się wypłakać. Był też pewien, że zmieni ją nie do poznania.

Efekty przekroczyły najśmielsze oczekiwania Vicki. Makijaż nie tylko zmienił wygląd kobiety. Zrobił dużo więcej. Dzięki "Makeover Guy" bohaterka uwierzyła w siebie i przypomniała sobie, że nadal tkwią w niej witalność i wewnętrzne piękno. Bez wątpienia był to przełom, którego Vicki - pogrążona w smutku i strachu - jeszcze niedawno nie mogła się spodziewać.

Dzisiaj grzeje: 1. Polscy studenci wylądowali w Warszawie. Byli w Wuhan, gdzie szaleje wirus
2. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar

Christopher sprezentował kobiecie więcej niż makijaż. Możliwe, że ta metamorfoza rozpoczęła nowy etap w życiu Vicki. Pozostaje nam trzymać kciuki, żeby rozwód okazał się punktem zwrotnym, po którym bohaterka "Makeover Guy" zrozumie, że wiek nie ma znaczenia i nigdy nie jest za późno, żeby spełniać marzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz jeszcze starą legitymację ubezpieczeniową? Dostaniesz kosmiczne pieniądze
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Z wyglądu zmłodniała o 20 lat dzięki niezwykłej metamorfozie
  4. Niepojęte. Kilkuletnia dziewczynka urodziła dziecko, jej historia jest porażająca
  5. Tata chciał przytulić syna po raz pierwszy od dawna. 13-latek odmówił, kilka godzin później wydarzyło się najgorsze

źródło: Webniusy.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News