Mamy zdjęcie Viki Gabor bez makijażu. 12-latka wygląda zupełnie inaczej niż na Eurowizji

Mamy zdjęcie Viki Gabor bez makijażu. 12-latka wygląda zupełnie inaczej niż na Eurowizji Źródło: youtube/Junior Eurovision Song Contest

Makijaż sceniczny jest akceptowany społecznie, nawet jeśli noszą go dzieci. Przykładem może być najgłośniejsza, obecnie polska gwiazda dziecięca - Viki Gabor. Na koncertach czy konkursie Eurowizji dziewczyna występuje w pełnym makijażu, a jak wygląda bez niego?

Makijaż zdobiący twarz małoletnich dziewczynek zawsze wzbudza kontrowersje. Niezależnie od tego, czy jest to dziecko mijane na ulicy czy oglądane w telewizji. Dzisiaj przy okazji dziecięcej wersji Eurowizji można było zauważyć wiele niepełnoletnich osób, które nosiły pełny makijaż.

Makijaż dla dziecka?

Przyjęło się twierdzić, że nawet dzieci mogą być pomalowane w telewizji. Jednak, co się dzieje z cerą, takiego dziecka, które cały czas prezentuje się w makijażu? Viki Gabor przy okazji koncertów zawsze prezentuje umalowaną twarz. Jej oczy zdobią opalizujące cienie, na policzkach widać ślady różu i bronzera, a pod tym wszystkim kryje się jeszcze matujący fluid. Do tego do twarzy miała poprzyczepiane plastikowe elementy, które trzymały się za pomocą kleju - kolejnego chemicznego produktu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wpływ takiej ilości kosmetyków na skórę dziecka jest niesamowity. Dziecięce twarze dużo szybciej się niszczą, czy wykazują pierwsze oznaki starzenia się. Niestety, podczas dzisiejszego konkursu piosenki Eurowizja, widzowie byli świadkami tego, jak wszyscy niepełnoletni uczestnicy zaprezentowali się w makijażu. 

Viki Gabor i pełny makijaż

Dzisiaj podczas Eurowizji Junior, Viki Gabor wystąpiła w pełnym makijażu. Dziewczyna zdecydowanie nie wyglądała na 12 lat, a na dużo starszą. Na szczęście na co dzień Viki, nie jest fanką makijażu. Czasami tylko decyduje się na błyszczyk czy podkreślenie rzęs mascarą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

Jako młoda dziewczynka, która jeszcze ma przed sobą czas na nakładanie makijażu, Viki Gabor często zamieszcza na Instagramie swoje zdjęcia bez makijażu. Trzeba przyznać, że wygląda na nich fantastycznie, a jej cera promienieje. 

uploaded

uploaded

źródło: instagram/vikigabor

Najlepsze newsy dnia:

  1. Genialnie prosty przepis na pyszne pieczone ziemniaki, takich jeszcze nigdy nie jadłeś. Sekretem jest popularna przyprawa, wszystko zmienia
  2. Mimo wielu ostrzeżeń bez rękawiczek dotknęła ciężko chorego kota. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się skończy
  3. Tak wyglądają rodzice Viki Gabor i jej siostra. Mamy ich zdjęcia
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. Masz jeszcze tylko 6 dni! Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre

źródło: instagram

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News