Szczęka opada. Kręcone rzęsy z ogromnymi kędziorami zyskują gigantyczną popularność

Szczęka opada. Kręcone rzęsy z ogromnymi kędziorami zyskują gigantyczną popularność

Makijaż co sezon zmienia trendy i chociaż odcienie pomadki czy cieni do oczu nikogo nie zdziwią, tak najnowsza, popularna metoda stylizacji rzęs może wprawić w osłupienie wiele osób. Okazuje się, że długie i proste rzęsy nie są już w modzie. Teraz sieć podbija metoda na ich kręcenie.

Makijaż dla wielu kobiet jest niezwykle ważny. Dzięki kilku kosmetykom można podkreślić swoją urodę i zakryć niedoskonałości. Jednak w dzisiejszych czasach trendy ciągle się zmieniają, a każda dziewczyna chce przecież wyglądać modnie i stylowo. Teraz na topie są kręcone rzęsy, które powoli stają się prawdziwym hitem. 

Makijaż, który zaskakuje

Obecnie większość osób ma dostęp do mediów społecznościowych, w których mogą śledzić życie gwiazd, stylistów i celebrytów. To właśnie z internetu często są czerpane inspiracje, które później powielane są przez społeczeństwo. Nie inaczej jest z trendami makijażowymi. Tym razem można mieć jednak pewne wątpliwości co do tego, czy warto wiernie podążać za modą. Kręcone rzęsy mogą spowodować szok u wielu osób. 

Eksperymenty z rzęsami

Coraz więcej kobiet eksperymentuje ze swoimi rzęsami. O ile ich przedłużanie od kilku lat jest już modne i popularne, tak doczepianie kręconych rzęs dopiero wkracza w makijażowy świat. Coraz więcej dziewczyn decyduje się nieco poeksperymentować i dokleja na linii rzęs coś w stylu kręconych kędziorków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kręcone rzęsy zalały internet. Zdjęcia takiej makijażowej stylizacji coraz częściej pojawiają się w mediach społecznościowych. Zdania internautów w tej sprawie są bardzo podzielone. Jedni komentują, że jest to coś obrzydliwego i śmiesznego, inni zaś są zachwyceni tą nowością. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Jako pierwsza zdjęcie z doczepionymi kędziorkami do rzęs opublikowała na Instagramie wizażystka Sofie Peterson, która słynie z kontrowersyjnych, makijażowych stylizacji. Jak się okazało, ma jednak już spore grono naśladowczyń, którzy z dumą wychodzą tak na ulice. Moda w dzisiejszych czasach coraz częściej szokuje. Mimo tego coś, co na pierwszy rzut oka wygląda niekoniecznie dobrze, szybko zyskuje zwolenników, którzy powielają stylizacje od swoich idoli. 

Makijaż i kręcona rzęsy

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od 40 lat nie mył włosów. Efekt zdumiewa
  2. Mięso z kurczaka jest niebezpieczne dla kobiet. Słowa lekarza o zagrożeniu zdrowia wręcz odbierają smak
  3. Dietetyczka przez 12 dni jadła tylko banany. Teraz promienieje, efekt diety oszałamia
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

źródło: Jestpozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News