Zaczęła robić makijaż, w pewnym momencie wpadła w wielką rozpacz. Każdy, kto poznał przyczynę, podziela jej smutek

Zaczęła robić makijaż, w pewnym momencie wpadła w wielką rozpacz. Każdy, kto poznał przyczynę, podziela jej smutek Źródło: YouTube/JordanBone89

Makijaż wykonywała przed kamerami od dawna. W pewnym momencie podczas tego procesu wpadała w rozpacz. Podzieliła się wielkim sekretem, a każdy, kto dowiedział się prawdy, podziela jej smutek. Niesamowita historia pięknej kobiety.

Makijaż jest nakładany przez kobiety, by zakrywać niedoskonałości urody, a czasem również, by wydobywać naturalne piękno. W Internecie jest wiele sztuczek, jak za pomocą kolorowych kosmetyków sprawić, by twarz wyglądała piękniej niż zwykle. Od czasu do czasu pojawiają się niesamowite metamorfozy, które podkreślają jak umiejętnie zrobiony makijaż może odmienić rysy twarzy.

Makijaż był dla niej ucieczką przed wspomnieniami z największej tragedii

Znana na całym świecie wideo blogerka, Jordan Bone, prowadzi na YouTube kanał w całości poświęcony tematyce związanej z makijażem. Dziewczyna ma wielki talent i ogromną rzeszę fanów. Zamieszczane przez nią porady stały się wstępem do świata pięknego makijażu dla wielu kobiet i nastolatek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas jednego z nagrań zamieszczonego w sieci, kobieta nagle zaczęła płakać i wyjawiła długo skrywaną tajemnicę. Okazało się, że 13 lat temu brała udział w wypadku samochodowym, przez co do dzisiaj porusza się na wózku inwalidzkim, a także ma poważne problemy z rękami.

Długo skrywana prawda miała nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Bone jednak nie miała siły dłużej ukrywać swojej niepełnosprawności. Montaż filmów w taki sposób, by nic nie zdradzało jej choroby, zabierał jej wiele czasu i energii.

Komentarze przepełnione łzami i słowami wsparcia

Pod opublikowanym filmem, który zdradza proces powstawania jej makijażu, pojawiło się bardzo dużo komentarzy. Internauci zdradzają, że nie zdawali sobie sprawy jakie nieszczęście dotknęło kobietę. W bardzo ciepłych słowach komentują jej walkę z własnymi ograniczeniami. Dziękują jej, że w najgorszym dla siebie okresie odważyła się na publikowanie nagrań. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

Historia youtuberki pokazuje, że w sieci możemy tak przedstawić siebie, że nikt nie będzie w stanie domyśleć się, co dzieje się w naszym życiu prywatnym, kiedy kamery przestają pracować. Dziewczyna jest wdzięczna wszystkim za napływające komentarze ludzi, którzy ją bardzo wspierają.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Schabowy niebawem daniem dla elit. Mięso drożeje w ZASTRASZAJĄCYM tempie
  2. Gdy robiła zakupy podszedł do niej starszy mężczyzna. Jego słów nie zapomni do końca życia, złamały jej serce
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

źródło: webniusy

Następny artykuł