Ma 78 lat i sama robi sobie makijaż. Wygląda o kilkadziesiąt lat młodziej, niesamowite

Ma 78 lat i sama robi sobie makijaż. Wygląda o kilkadziesiąt lat młodziej, niesamowite Źródło: .

Makijaż jest dla wielu kobiet metodą na zakrycie niedoskonałości. Wraz z wiekiem jest ich niestety coraz więcej, więc niektóre kobiety rezygnują z tego całkowicie. Ta 78-latka ma jednak inne podejście.

Makijaż dla niejednej kobiety to nieodłączny element dnia. Wiele z nich nie ruszy się z domu bez pomalowania przynajmniej oczu. Często z wiekiem się to zmienia i starsze kobiety już nie korzystają tak chętnie z kosmetyków do makijażu. Jednak ta 78-latka potrafi za ich pomocą odtworzyć swój wygląd z dawnych lat.

78-latka od dawna robi sobie codziennie makijaż. Nie zrezygnowała z nawyku

78-letnia Joann Hopkins jest matką słynnego wizażysty, Christophera Hopkinsa, który założył Christopher Hopkins Image Center. Właściciel firmy jako młody chłopak obserwował jak jego matka z niesamowitą wprawą, godną profesjonalistki wykonuje swój makijaż. Sprawność kobiety w sztuce make-upu zainspirowała młodego Christophera do zajęcia się tym zawodowo.

- To właśnie obserwowałem, każdego dnia dorastając, i wciąż mnie fascynuje. Stąd czerpię inspirację - opowiadał Hopkins.

W końcu postanowił uhonorować swoją mamę i pokazać wszystkim źródło swoich inspiracji. Zaprezentował w internecie, jak jego 78-letnia mama wykonuje makijaż, odmładzając się tym samym o dziesiątki lat.

78-latka samodzielnie robi sobie makijaż. Odjęła sobie z 20 lat

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dla Joann makijaż od zawsze towarzyszył jej życiu. Nigdy z niego nie rezygnowała, a bez niego wręcz nie czuje się sobą. Robiąc sobie codziennie przez tyle lat makijaż, nabrała niesamowitej wprawy, która pozwala jej sprawnie i dosyć szybko posługiwać się nie tylko kosmetykami do makijażu, ale również tymi do układania włosów.

Dzisiaj grzeje: 1. Gorszej rzeczy w samolocie już nie można zrobić. Trzeba nie mieć wstydu [FILM]
2. 
Trwa walka z czasem i śmiertelną chorobą. Małgorzata Kożuchowska opublikowała w sieci błagalny apel o pomoc

Na niemal 3-minutowym nagraniu możemy zobaczyć niesamowitą metamorfozę 78-latki. Po pomalowaniu twarzy, Joann szybko zwieńcza swój image kolczykami i ułożoną fryzurą. Praktycznie w kilka minut odjęła sobie przynajmniej 20 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. 30 minut i 3 składniki - tylko tyle trzeba, by przygotować pyszne ciasto. Dziecinnie prosty przepis, zawsze wychodzi
  4. Na pogrzebie dziecka balonik odrywa się od trumny i leci w kierunku zrozpaczonej matki. Chwilę później dzieje się niewyobrażalna rzecz
  5. Placki ziemniaczane odchodzą do lamusa, teraz rządzą fuczki. Fenomenalny przepis na pyszne placuszki odbiera mowę

Źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News