Była piękną dziewczyną. Oszpeciła ją jedna zmiana, ludzie nie dają jej teraz żyć

Była piękną dziewczyną. Oszpeciła ją jedna zmiana, ludzie nie dają jej teraz żyć Źródło: fot. instagram/Sarah Marie Clarke

Makijaż może sprawić, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Niestety w przypadku tej dziewczyny stało się zupełnie inaczej. Była prawdziwą pięknością, dopóki nie wprowadziła zmiany, które sprawiła, że ludzie nie dają jej spokojnie żyć.

Makijaż jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Każda kobieta, która wie, jak prawidłowo się pomalować, może sprawić, że jej twarz będzie odmieniona. Za sprawą konturowania nasze rysy twarzy mogą się optycznie zmienić, a twarz będzie wyglądać szczuplej. Niesamowite metamorfozy za sprawą makijażu zadziwiają. 

Makijaż twarzy i nietypowy szczegół 

Sarah Marie Clarke obecnie mieszka w Kopenhadze, choć pochodzi z Cypru. Mieszkanki tego regionu narażone są na to, że ich włosy rosną w zastraszającym tempie. Młoda Sarah miała z tym wielki problem. Musiała przynajmniej raz w tygodniu regulować brwi, które wymykały się jej spod kontroli.

W pewnym momencie Sarah Marie Clarke zauważyła w sieci dziewczyny, które nie regulują brwi, tylko pozwalają im rosnąć naturalnie. Zainspirowana Sarah szukała nawet w internecie wizażystek, które wykonują makijaż brwi w oparciu o stworzenie monobrwi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci nie mają dla niej litości. Przy takich brwiach makijaż jest zbędny

Sarah Marie Clarke odstawiła pęsetę na dobre i pozwoliła, by jej brwi żyły własnym życiem. Już dziś jej wygląd zmienił się nie do poznania. Dziewczyna teraz jest dumną posiadaczką jednej brwi. 

Gdy wychodzi z domu, czy publikuje zdjęcia w sieci, pojawiają się niemiłe komentarze pod jej adresem. Społeczeństwo nie jest przyzwyczajone do tego, że kobiety mogą posiadać jedną brew. Chyba ostatnią jedyną dumną posiadaczką monobrwi był Frida Khalo. 

- W życiu publicznym i zawodowym, gdzie otacza mnie wiele osób, czułam, że muszę czasami ukrywać swoje brwi, ponieważ ludzie byliby wystraszeni i mnie oceniali. Pewnego dnia cztery dziewczyny w autobusie zaczęły robić mi zdjęcia i śmiały się ze mnie. Ludzie w sieci są dziwni i zamieszczają negatywne komentarze - mówi Sarah.

Dzisiaj grzeje: 1. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego

2. Ogromny pożar w zachodniej Polsce. Ponad 700 osób ewakuowanych, trwa walka z czasem

Niezrażona złośliwymi komentarzami Sarah nie zamierza rezygnować ze swojego nietypowego wyglądu. Najważniejsze, że podoba się jej to, jak wygląda. 

uploaded

fot. instagram/Sarah Marie Clarke

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
    3. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
    4. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
    5. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom   

źródło: popularne 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News