Przez lata nie dbała o swoją urodę. Przeszła metamorfozę, która odbiera mowę

Przez lata nie dbała o swoją urodę. Przeszła metamorfozę, która odbiera mowę Źródło: YouTube / Ayan Shafag

Makijaż i nowa fryzura mogą zdziałać cuda, przekonała się o tym niejedna kobieta. Metamorfoza, która obiegła internet, zapiera dech w piersiach, zaniedbana kobieta zmieniła się nie do poznania.

Makijaż zupełnie zmienił jej wizerunek. Kobieta przez lata zaniedbywała swoją urodę, wyglądała bardzo niekorzystnie. Przeszła metamorfozę, która zupełnie ją odmieniła. Jej transformacja zapiera dech w piersiach, film dokumentujący przemianę trafił do sieci. Internauci nie mogą uwierzyć, że to ta sama kobieta.

Makijaż i nowa fryzura zdziałały cuda

Ayan Shafag jest bardzo utalentowaną wizażystką, prowadzi swój kanał na platformie YouTube oraz popularne konto na Instagramie. Pewnego dnia postanowiła pomóc kobiecie, którą zobaczyła na ulicy. Zaproponowała jej metamorfozę, która zupełnie zmieni jej wizerunek, jednak zaniedbana kobieta nie zgodziła się na udział w tym eksperymencie. Shafag nie chciała zrezygnować ze swojego pomysłu, postanowiła nie odpuszczać.

Kobieta była bardzo mocno zaniedbana, od lat nie przykładała żadnej uwagi do swojego wyglądu i higieny osobistej. Nie chciała zgodzić się na zmiany przed kamerą, bo wstydziła się swoich problemów skórnych i brzydkich zębów. Wizażystka długo ją namawiała, kobieta zgodziła się dopiero wtedy, kiedy obejrzała inne filmy Ayan Shafag. Szybko przystąpiły do dzieła.

Stylistka zmieniła zaniedbaną kobietę, jest nie do poznania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu dokumentującym przemianę można zobaczyć, jak z zaniedbanej i niezbyt miło wyglądającej kobiety, wizażystka robi niezwykle urodziwą, młodą damę. Metamorfoza jest spektakularna, a widok kobiety zapiera dech w piersiach. Internauci byli w szoku po obejrzeniu filmu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Na koniec wideo kobieta dostaje do ręki lustro i na swój widok zaczyna płakać. Nie mogła uspokoić się przez 20 minut. Przyznała, że dzięki tej zmianie uwierzyła w siebie i nabrała poczucia własnej wartości. Teraz jest gotowa, by zmienić swoje życie na lepsze. YouTube / Ayan Shafag

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Nie odstępują Agnieszki Woźniak-Starak nawet na krok. Do internetu trafił wymowny filmik
  5. Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News