Szczena opada, ma 78 lat i sama robi sobie makijaż. Wygląda o kilkadziesiąt lat młodziej, niesamowite

Szczena opada, ma 78 lat i sama robi sobie makijaż. Wygląda o kilkadziesiąt lat młodziej, niesamowite Źródło: .

Makijaż może sprawdzić, że nasza skóra wygląda lepiej i młodziej. Nie jest to czynność zarezerwowana jedynie dla młodych dziewczyn. Ta 78-letnia kobieta wie o tym najlepiej.

Ta 78-letnia kobieta makijaż robi sobie codziennie już od wielu lat. Uważa, że na to nie można być być za starą. Wręcz przeciwnie - z wiekiem przykłada do tego jeszcze większą wagę.

Odpowiedni makijaż może być rodzajem lekarstwa na starość. Z biegiem lat nasza skóra staje się coraz mniej elastyczna i pojawia się na niej coraz więcej zmarszczek. Joann Hopkins wyznaje zasadę: "w zdrowym ciele, zdrowy duch", dlatego jej zdaniem bardzo ważne jest odpowiednie dbanie o to, jak wyglądamy. Wbrew temu, co myślą niektórzy, z wiekiem jeszcze bardziej powinniśmy starać się czuć dobrze z tym, jak wyglądamy. 78-latka zgodziła się zaprezentować swój makijaż.

Makijaż 78-letniej Joann to prawdziwa metamorfoza

Joann uważa, że makijaż jest świetnym ratunkiem dla wiekowych kobiet. Te bowiem często starzenie się znoszą dużo gorzej niż mężczyźni. Tracą pewność siebie, przestają czuć się atrakcyjnie, przez co nawet spada ich poczucie własnej wartości. Dlatego makijaż powinny traktować jak część ubioru, który może sprawić, że nadal będą czuły się piękne. Dla Joann makijaż jest wręcz obowiązkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Joann swój makijaż nakłada z wprawą, z jaką robią to młode youtuberki. Jak sama tłumaczy, to kwestia przyzwyczajenia. Dzięki temu mimo wieku ma sprawne ruchy i doświadczenie, które podpowiada jej, jakiego efektu powinna oczekiwać. Stała się nawet inspiracją dla własnego syna, który został profesjonalnym wizażystą i właścicielem słynnego salonu. Christopher powiedział, że matka nigdy nie pokazuje się ludziom bez makijażu, dlatego nagranie było prawdziwym wyzwaniem.

- To, że zdecydowała się pokazać bez makijażu to prawdopodobnie jedna z najtrudniejszych rzeczy, które zrobiła i nikt, kto ją zna, nie uwierzy, że się na to zgodziła - skomentował Christopher.

Dzisiaj grzeje: 1. Linia lotnicza wprowadza przepisy wyjątkowe. Obowiazkowa odprawa 8 godzin przed odlotem
2. IMGW pilnie wystosował żółty alarm dla niemal połowy kraju. Jest niebezpiecznie, uwaga na nagły atak zimy

Chłopak przyznał, że każdego dnia przyglądał się, jak jego matka nakłada rano makijaż. Kobieta przez lata wypracowała własny styl, który pozwala jej czuć się kobietą. W dodatku sprawia, że wygląda kilkadziesiąt lat młodziej. Zobaczcie sami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. 25-latka urodziła dziecko i utopiła je w toalecie. Jej wytłumaczenie nie mieści się w głowie
  4. Uczestnik odpadł przy pierwszym pytaniu z Milionerów. Tylko pozornie jest proste, nawet my mieliśmy problem
  5. 5-latka umierała w męczarniach na oczach rodziców. Nie wezwali lekarza, chcieli jej pomóc w kuriozalny sposób

źródło: Topniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News