27-latka pierwszy raz w życiu poszła do pracy bez makijażu. Reakcja koleżanek sprawiła, że zalała się łzami

27-latka pierwszy raz w życiu poszła do pracy bez makijażu. Reakcja koleżanek sprawiła, że zalała się łzami Źródło: .

Makijaż jest dla niektórych nieodzownym elementem codziennego życia. Dla pewnej 27-latki był koniecznością, bez której nie wychodziła z domu. Jednak pewnego dnia musiała z niego zrezygnować. Reakcja jej koleżanek z pracy wywołała sporo emocji.

Makijaż pozwala na nadanie sobie pewności siebie oraz zatuszowanie niedoskonałości. 27-letnia kobieta nie rozstawała się z nim poza domem. Powodem było duże znamię, które posiadała od urodzenia i zajmowało znaczną część jej twarzy.

Makijaż w odstawkę 

27-letnia Amy zmagała się z niecodziennym problemem. Jej twarz, w znacznej części była pokryta znamieniem. Makijaż pomagał jej skutecznie zakryć niepożądany ślad. Znajomi 27-latki wiedzieli o jej przypadłości. Jednak mimo wszystko Amy nikomu nie pokazywała się bez makijażu. Jedynie w mediach społecznościowych decydowała się na eksponowanie swojego znamienia. Niemniej jednak przyznanie się do mankamentu urody nie było już tak łatwe w życiu codziennym. 

Po wielu latach zmagania się z problemem postanowiła mu przeciwdziałać. Zdecydowała się na zabieg laserowy usunięcia znamienia. Niestety wiązało się to z pewnym wyrzeczeniem. Na czas kuracji makijaż musiał pójść w odstawkę. 

- Dziewczyny, z którymi pracowałam, doskonale wiedziały, że nie chciałam pokazać im swojej twarzy bezpośrednio po zabiegu - przyznała Amy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcja koleżanek

Po przyjściu do pracy nie dało się ukryć, że Amy tym razem nie zdecydowała się na makijaż. Okazało się, że nie tylko ona. Koleżanki z pracy postanowiły ją wesprzeć i solidarnie razem z nią przyszły do pracy bez makijażu. Ten miły gest z pewnością wzruszył 27-latkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"

2. IMGW pilnie ostrzega przed dzisiejszym atakiem zimy. Wydano alerty drugiego stopnia na kilku województw

- Znajomi przekonali mnie, że nie ma się, czego wstydzić. Dziewczyny nie chciały, abym czuła się źle i tym symbolicznym gestem postanowiły mnie wesprzeć - opowiada Amy.

Koleżanki Amy zachowały się wzorcowo. Wsparcie, które od nich otrzymała z pewnością pozytywnie wpłynęło na jej pewność siebie. Warto pamiętać, że wygląd fizyczny nie jest najważniejszy, a na niektóre mankamenty urody ma się wpływu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła
  4. Agnieszka Chylińska nie mogła ukryć łez. Wyznała prawdę o chorobie dziecka
  5. Doda zapomniała majtek na Telekamerach 2020? Zdjęcie mówi samo za siebie

Źródło: Kobieta WP 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News