Posmarowała twarz rzeczą, którą każdy ma w domu. Efekt wbił ją w podłogę, niesamowite

Posmarowała twarz rzeczą, którą każdy ma w domu. Efekt wbił ją w podłogę, niesamowite Źródło: .

Kobieta zrobiła makijaż domowym sposobem. Wykorzystała produkt, który wszyscy trzymamy w kuchni. Efekt okazał się niesamowity.

Makijaż jest bardzo ważny w życiu kobiet. Dodaje pewności siebie, ułatwia kontakty towarzyskie i pozwala ukryć małe defekty. Ten domowy sposób może uratować czyjś wieczór.

Intensywny tryb życia może sprawić, że nasza skóra wygląda na zmęczoną, a nie zawsze mamy czas na perfekcyjny makijaż. Niestety nie zawsze możemy odwołać spotkania służbowe lub wieczorne wyjście ze znajomymi. Wizyty w salonach kosmetycznych i kosmetyki wysokiej jakości często są bardzo kosztowne. Na szczęście istnieją metody, dzięki którym możemy szybko odświeżyć nasz wygląd.

Domowy sposób na powalający makijaż

Dzięki tej maseczce, możecie zrobić makijaż nawet w pół godziny. Potrzebne będą jedynie jajka. Chociaż produkt ten zazwyczaj kojarzy nam się z kulinarnymi czynnościami, okazuje się, że może przydać się również podczas pielęgnacji skóry. Białko jajka należy rozprowadzić pędzelkiem po twarzy, omijając okolice oczu i ust. Ważne jest, żeby nie zapomnieć o nosie. Później przyklejamy do tych miejsc pojedyncze warstwy chusteczek higienicznych. Następnie jeszcze raz nakładamy na nie białko. Taką maseczkę należy zdjąć po 30 minutach i przemyć twarz wodą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten domowy makijaż rozświetli naszą cerę i ukryje niewielkie niedoskonałości. Dzięki tej prostej metodzie, możemy poprawić kondycję naszej skóry, zarówno zaraz po przebudzeniu, jak i po pracy, przed czekającym nas wyjściem z przyjaciółmi. Sposób wykorzystujący jajka szczególnie może przydać się osobom, które prowadzą bardzo intensywne życie. Dzięki niemu unikniecie czekania w kolejce na wizytę u kosmetyczki i wydawania pieniędzy na drogie kosmetyki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie widzieli się 15 lat, gdy wsiadł do samolotu, rozpętała się śnieżyca. Pomysł Polaka ją zachwycił

2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować

 

Odpowiedni makijaż polepsza komfort życia. Dlatego warto czasem sięgać po takie małe sztuczki i podzielić się nimi ze znajomymi. Na pewno będą nam wdzięczni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  2. Minimalne wynagrodzenie poszło w górę, jednak nie każdy dostał podwyżkę. Pracodawcy znaleźli sposób
  3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
  5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

źródło: Webniusy.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News