Alex Silver-Fagan to znana w mediach społecznościowych modelka i instruktorka jogi. Amerykanka właśnie zdecydowała się na szokujące wyznanie. Jak oświadczyła, ma ogromne problemy ze swoją codziennością. Ostrzegła przy tym innych, by nie odpuszczali i mierzyli się ze swoimi słabościami.

Mieszkająca w Nowym Jorku Silver-Fagan szybko stała się gwiazdą na Instagramie. Internauci nie mogli wręcz oderwać oczu od zdjęć pięknej modelki, która zachęca do zdrowego trybu życia. Amerykanka w jednym z ostatnich wpisów w sieci dokonała szokującego wyznania. Przyznała, że ma depresję, co sprawia jej ogromną trudność i zmienia codzienność w koszmar.

 – Walczę z depresją od długiego czasu. Częściowo z tego powodu rok temu uciekłam na miesiąc do Tajlandii. Mam dobre dni, tygodnie, miesiące, a potem… wszystko szarzeje. Jeszcze trudniej jest mi się z tego wyrwać, kiedy czuję, że muszę być ekstrawertyczna i dzielić się moim życiem na tej aplikacji, a tak naprawdę czuję się introwertyczką – oświadczyła modelka.

Słabość jako siła

W dalszej części wpisu zaapelowała do internautów, którzy podobnie jak ona, mają problemy z tą chorobą. Takim ludziom poradziła, by ci zdecydowali się „szukać szczęścia w małych momentach, zamiast generalizować”. Podkreśliła, że opowiedzenie o swoim problemie jest dla niej bardzo trudne, ale ma nadzieję, że ktoś skorzysta z jej rad.

– Wiele osób odczuwa niezadowolenie ze swojego życia z powodu niewiarygodnych oczekiwań względem poczucia szczęścia. Moja rada: spróbuj znaleźć szczęście w małych momentach, zamiast generalizować. To proces i zajmie trochę czasu. Zawsze będą się zdarzać złe dni. Bycie słabym jest oznaką siły. Dzielenie się tym jest dla mnie przerażające i trudne, ale jeśli przynajmniej jedna osoba poczuje się na tyle dobrze by otworzyć się i zda sobie sprawę, że nie jest sama… to chyba warto – zaznaczyła Amerykanka.

źródło: instagram.com/alexsilverfagan
źródło: instagram.com/alexsilverfagan
źródło: instagram.com/alexsilverfagan
źródło: instagram.com/alexsilverfagan

źródło: tvn24.pl

Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?


9 pięknych księżnych, których historia urzekła świat

...

Zobacz również