Makabryczne przepowiednie o. Klimuszki stają się faktem

Makabryczne przepowiednie o. Klimuszki stają się faktem Źródło:

Jak powszechnie wiadomo, wielu katolików pokornie wierzy w przepowiednie, które wypowiadali lata temu naznaczeni według nich przez Boga ludzie. Co ciekawe, wielu chrześcijan zauważyło właśnie, że zaczęły spełniać się słowa o. Klimuszki, nazywanego za życia jasnowidzem z Elbląga. 

W swoich wizjach franciszkanin miał przewidzieć między innymi wybór Karola Wojtyły na stanowisko papieża oraz datę śmierci kardynała Augusta Hlonda. Tym razem za to miał on wspominać o nadchodzącej wojnie, którą współcześni katolicy kojarzą bezpośrednio z atakami islamistów w granicach Europy.

Makabryczne przepowiednie

- Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne - twierdził za życia o. Klimuszko. - Wojna wybuchnie na południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie trwał pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! (…) Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone (…) Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu - twierdził franciszkanin.

Szokujące słowa duchownego

- Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki, zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono… Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. (…) Tu, gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. (…) Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża - dodał także duchowny. - Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym - dodawał także, czym szokował szokował sobie współczesnych.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News