Kto by pomyślał, że bajki mogą tak wpływać na swoich odbiorców. Jej makabryczne działanie doprowadziło do tego, że dzieci prosto sprzed telewizorów, trafiły do szpitala.

Dokładnie 20 lat temu wyemitowano pewien odcinek popularnej bajki, który na zawsze zmienił świat tworzenia animacji dla dzieci. Obejrzało go wiele osób, ale nikt nie spodziewał się, że aż tyle pociech trafi do szpitala w konwulsjach. To trauma, którą pamiętają do dziś.

ZOBACZ TAKŻE: TO NAGRANIE TO KOSZMAR DUDY. FILM Z KULUARÓW ONZ (VIDEO)

Wielu z nas pamięta jedną z najlepszych bajek z naszego dzieciństwa, czyli „Pokemony”. 16 grudnia 1997 r. wyemitowano odcinek pt. „Elektryczny żołnierz Porygon”. To on doprowadził do tego, że przynajmniej 618 dzieci w Tokio wylądowało z objawami epilepsji w szpitalu.

ZOBACZ TAKŻE: WARSZAWA: NAKARMIŁA PYTONA BEZBRONNYM SZCZENIAKIEM. FILM WRZUCIŁA DO SIECI

Straszliwe bajki

Jak mówił jeden z japońskich lekarzy, dzieci weszły w stan podobny do transu czy hipnozy i to spowodowało objawy duszności, nudności i drgawek. Od tego czasu zaczęły się pojawiać ostrzeżenia przed epilepsją. Poniżej pokazujemy ten odcinek. Ostrzegamy jednocześnie, że fragment, po którym można dostać epilepsji, jest po 17 minucie, oglądacie na własną odpowiedzialność.

Źródło: fakt.pl

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz


Najbardziej przerażające stworzenia, jakie żyją na naszej planecie

...

Zobacz również

Zobacz również