Kilka lat temu w Krakowie zaginął słynny polski milioner. Dopiero teraz śledczy odnaleźli jego rozkładające się ciało. Szczegóły tych wydarzeń są makabryczne. 

Dokładnie 22 czerwca 2013 roku milioner wychodził z samochodu pod krakowską kamienicą, w której mieszkał. Do domu jednak nigdy nie dotarł i jakikolwiek ślad po nim zaginął.

Porywacze zamilkli

Po jakimś czasie odezwali się porywacze żądający ogromnego okupu w zamian za życie 76-letniego Zbigniewa Przewrockiego. Krótko potem kontakt z nimi się urwał i do tej pory nic nie było wiadomo w sprawie porwania.

Niedawno w okolicach Krakowa odnaleziono trumnę a w niej rozkładające się zwłoki. Śledczym ciężko jest określić, od jak dawna się tam znajdują, ale szacują na czas od kilku miesięcy do kilku lat.

ZOBACZ TAKŻE: To najbardziej szokujące morderstwo III RP! Teraz wyszły nowe fakty

Ciało znajduje się w stanie znacznego rozkładu, co może oznaczać, że zgon nastąpił kilka miesięcy, a nawet kilka lat temu. W tym momencie ciężko jest określić płeć tej osoby. Zostały pobrane próbki DNA do szczegółowych badań. Nie wykluczamy, że ta sprawa może łączyć się z porwaniem mieszkańca Krakowa w 2013 roku – komentował mł. insp. Sebastian Gleń z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Zawał mógł być przyczyną śmierci

Rodzina podkreśla, że siedemdziesięciolatek był wątłego zdrowia, przez co mógł mieć zawał, zanim porywacze dokończyli transakcję z rodziną. Stąd urwany kontakt.

ZOBACZ TAKŻE: Brutalne morderstwo dziennikarki! Natrafiła na aferę…

Podejrzani są już w areszcie

O porwanie i zabójstwo podejrzana jest para – Bogusław K. i Dorota B., którzy w tej samej okolicy przetrzymywali w styczniu br. 10-letniego chłopca porwanego dla okupu.

Źródło: se.pl

...

Zobacz również

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach