Policjanci nie mogli uwierzyć, kiedy przesłuchiwali kobietę, która dwukrotnie wystrzeliła do mężczyzny podczas seksu. Jak komentowali, słyszeli już wiele wytłumaczeń od zatrzymanych, ale to, co powiedziała im ta 21-latka, przechodzi ludzkie pojęcie.

21-letnia Marissa Wallen z Everett w stanie Waszyngton jest prostytutką. Kobieta utrzymuje się tylko i wyłącznie ze świadczenia usług seksualnych. Sprawę ułatwiał jej fakt, że ma kilku stałych klientów. Jednym z nich był 36-latek, który podczas feralnego spotkania stracił niemal życie.

Podczas uprawiania seksu kobieta nagle wyciągnęła pistolet i bez zawahania się wycelowała w głowę 36-latka. Nim ten zdążył się zorientować, co się dzieje, leżał już półżywy. Mężczyzna miał jednak ogromne szczęście. Kule bowiem nie zdołały go zabić, a jedynie poważnie go drasnęły i skutecznie unieruchomiły na łóżku.

Seks, rabunek and rock n’ roll

Kiedy 36-letni klient leżał niemalże martwy, kobieta zrabowała jego oszczędności. Zabrała ze sobą 12 tys. dolarów z konta, które należało do mężczyzny i zniknęła. Do domu nieszczęsnego klienta zawitali w końcu następnego ranka funkcjonariusze policji. Wezwał ich szef mężczyzny, który był zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością wzorowego pracownika.

Policjanci po przybyciu znaleźli zalanego krwią 36-latka w jego własnym łóżku. Mężczyzna był przytomny, choć nie reagował wcale na zadawane mu pytania. Przeszukanie jego domu nie dało żadnego efektu. Dopiero kiedy policjanci prześwietlili jego finanse, okazało się, że z jego konta nagle zniknęło 12 tys. dolarów.

Wyrachowanie schowane za kuriozalnym powodem

Funkcjonariusze szybko dotarli do 21-latki. Ta zachowała jednak spokój, a kiedy została poddana przesłuchaniu, utrzymywała cały czas, że oddała strzały, bo… mężczyzna nie zadowolił jej podczas seksu. Przekonywała, że chciała mu to powiedzieć, ale zamiast tego strzeliła mu w głowę.

W ten kuriozalny powód nie uwierzył jednak żaden z mundurowych. Policyjni psychologowie podkreślają jednak, że zachowanie kobiety wskazuje na wyrachowanie i bezwzględność. Ich zdaniem 21-latka miała od dłuższego czasu przygotowywać się do zbrodni, a oddanie strzałów w głowę 36-latka było momentem kulminacyjnym.

Wallen trafiła do aresztu, gdzie czeka na proces. Może wyjść z aresztu jedynie za wpłaceniem kaucji w wysokości 1 mln dolarów. Natomiast 36-latek wciąż przebywa w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie.

źródło: fakt.pl

Gdzie kobiety zarabiają więcej w porównaniu z facetami: w Polsce czy w Niemczech? TOTALNE zaskoczenie!


Uwierzysz, że to ta sama osoba?! Ci ludzie schudli NAPRAWDĘ DUŻO

...

Zobacz również

Zobacz również