Makabra w Lublinie! Matka zemdlała gdy usłyszała co zrobili z jej synem

Makabra w Lublinie! Matka zemdlała gdy usłyszała co zrobili z jej synem

W lubelskim sądzie odbyła się sprawa dotycząca brutalnego czynu wobec 17-letniego Patryka P. Jego matka straciła przytomność, kiedy usłyszała, przez jakie tortury przechodził przed śmiercią. 

Patryk myślał, że 20-letni Krzysztof K. jest jego przyjacielem. Nie spodziewał się, że to właśnie z jego rąk zostanie bestialsko zamordowany. Podczas rozprawy dokładnie opisano obrażenia i tortury, jakie przechodził 17-latek. Kiedy matka zamordowanego usłyszała, jakich cierpień przed śmiercią doznał jej najmłodszy syn, zemdlała.

Morderstwo z zimną krwią

Patryk jeszcze żył, kiedy Krzysztof przejechał go traktorem. 20-latek przywiązał 17-latka do ciągnika, wsiadł za kierownicę i odpalił silnik. Swoją ofiarę ciągnął przez półtora kilometra. Kiedy go odwiązał, chłopak już nie żył. Morderca wykopał prowizoryczny grób i wrzucił tam zwłoki. Żeby świeżo wykopana ziemia nie wzbudzała podejrzeń okolicznych mieszkańców, w miejscu gdzie zakopał ofiarę, posadził drzewo. Wyniki sekcji zwłok ujawniły, że ciało było doszczętnie zmasakrowane. W wyniku tak potężnych i rozległych obrażeń powstał wewnętrzny krwotok. Nastolatek udusił się własną krwią.

Rodzina zrozpaczona wyrokiem sądu

Krzysztof K. został uznany przez lubelski sąd winnym zarzucanego mu morderstwa i skazał go na karę pozbawienia wolności w wysokości 15 lat. Rodzina jest zdruzgotana tak niskim wyrokiem i zrozpaczona. Podczas gdy ich syn stracił życie, jego oprawca za dobre sprawowanie w zakładzie karnym może wyjść na wolność już po połowie odbywanej kary. Ich rozgoryczenie jest tym większe, że brutalny 20-latek ewidentnie działał z premedytacją. Krzysztof K. bardzo dokładnie zacierał za sobą ślady zbrodni, spalił ubrania, które miał na sobie w chwili, kiedy zamordował Patryka. Stopił również rower 17-latka.

Uzasadnienie sądu

Tak niski wyrok oburzył nie tylko cierpiącą po utracie bliskiego rodzinę, ale również lubelską społeczność. Wydający w tej sprawie decyzję sędzia Andrzej Klimkowski uzasadnił, co miało wpływ na wysokość kary.  - Na wysokość kary zaważył młody wiek oskarżonego, skrucha, którą wykazał przed sądem oraz to, że pomógł policji, wskazując miejsce ukrycia zwłok - powiedział sędzia Klimkowski.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News