Krwawa MAKABRA w Łódzkiem. Powołano SZTAB KRYZYSOWY

Krwawa MAKABRA w Łódzkiem. Powołano SZTAB KRYZYSOWY

Łódzkiem doszło do prawdziwego koszmaru. W wyniku krwawej katastrofy z udziałem autobusu i samochodu osobowego poszkodowanych zostało co najmniej 16 pasażerów.

Do zdarzenia doszło przed godz. 10. Autobus, który brał udział w zderzeniu należał do lokalnego przewoźnika MZK. Do katastrofy doszło pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem.

Powołano sztab kryzysowy

W pojeździe podróżowało 29 osób. Autobus zderzył się z fiatem doblo, który nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu. Część pasażerów została ciężko ranna. Krwawiących i wyjących z bólu przewieziono ich do szpitali m.in. w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim. Wójt gminy Rozprza powołał sztab kryzysowy, który działa na miejscu makabrycznego zdarzenia. Pracują tam również policja oraz straż pożarna i pogotowie ratunkowe, które rozwozi rannych. Jak informuje asp. Ilona Sidorko z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi. Droga krajowa 91 jest zablokowana w obu kierunkach, a ruchem kieruje policja. Do momentu uprzątnięcia miejsca wypadku obowiązują objazdy drogami lokalnymi przez miejscowości Janówka i Longinówka. Utrudnienia mają potrwać kilka godzin. Źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News