Łódzkiem doszło do prawdziwego koszmaru. W wyniku krwawej katastrofy z udziałem autobusu i samochodu osobowego poszkodowanych zostało co najmniej 16 pasażerów.

Do zdarzenia doszło przed godz. 10. Autobus, który brał udział w zderzeniu należał do lokalnego przewoźnika MZK. Do katastrofy doszło pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem.

Powołano sztab kryzysowy

W pojeździe podróżowało 29 osób. Autobus zderzył się z fiatem doblo, który nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu. Część pasażerów została ciężko ranna. Krwawiących i wyjących z bólu przewieziono ich do szpitali m.in. w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim.

Wójt gminy Rozprza powołał sztab kryzysowy, który działa na miejscu makabrycznego zdarzenia. Pracują tam również policja oraz straż pożarna i pogotowie ratunkowe, które rozwozi rannych.

Jak informuje asp. Ilona Sidorko z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi. Droga krajowa 91 jest zablokowana w obu kierunkach, a ruchem kieruje policja. Do momentu uprzątnięcia miejsca wypadku obowiązują objazdy drogami lokalnymi przez miejscowości Janówka i Longinówka. Utrudnienia mają potrwać kilka godzin.

Źródło: wp.pl

9 przerażających katastrof z udziałem ważnych polityków

Te katastrofy wstrząsnęły całą Polską!

...

Zobacz również