Makabryczne odkrycie krakowskich policjantów. W piwnicy znaleźli oni zwłoki rozpatroszonego nożem niemowlęcia i jego martwej matki. W miejscu tego dramatycznego odkrycia cały czas przebywają służby specjalne i prokurator, które ustalają, jak doszło do tej tragedii. Niemowlę miało tylko dwa tygodnie.

Dwa tygodnie temu małżeństwo przywitało na świecie swojego potomka. Mieszkali oni w jednym z bloków przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nad ranem mąż zauważył zniknięcie 36-letniej żony i dziecka. To nietypowe zachowanie kobiety, która odeszła bez żadnego słowa i zabrała ze sobą dwutygodniowe maleństwo, nie dawało mu spokoju. O ich zniknięciu poinformował policję. Jeszcze tego samego dnia mundurowi dokonali dramatycznego odkrycia.

ZOBACZ TAKŻE: Kraków ogłasza alarm. Setki zgłoszeń o pomoc

Makabryczne odkrycie w piwnicy. Zadźgane niemowlę

W piwnicy bloku, który zamieszkiwała para, funkcjonariusze odkryli ciała matki i dziecka. Do tej pory udało się ustalić, że noworodek zmarł w wyniku wielokrotnie zadanych ciosów nożem. Martwej 36-latce zadano kilkanaście ran kłutych w brzuch. W miejscu, gdzie rozegrała się ta tragedia cały czas trwają prace policji i prokuratury. Funkcjonariusze starają się wyjaśnić, co było przyczyną tego rodzinnego dramatu. Prowadzący śledztwo mundurowi nie chcą komentować sprawy, jako że pozostaje jeszcze wiele niewiadomych kwestii.

ZOBACZ TAKŻE: Tragiczna sytuacja w Krakowie. Władze zdecydowały się rozdać 5 tys…

Nieoficjalne doniesienia dziennikarzy

Według doniesień dziennikarzy z portalu Fakt24 nieoficjalnie mówi się, że matka zeszła z noworodkiem do piwnicy. Najpierw rozpatroszyła nożem niemowlę, dźgając je wielokrotnie w klatkę piersiową. Potem sama miała kilkanaście razy wbić sobie nóż w brzuch.

Źródło: Fakt24.pl

ZOBACZ TAKŻE: „Odsłoń c*pkę na Wawelu”. Szokujące zdjęcia z akcji (foto18+)

W strefie skażenia: Tak dziś wygląda Czarnobyl [ZOBACZ!]


Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska

...

Zobacz również