W Londynie aresztowano mężczyznę, który odpowie przed sądem za utrudnianie prac służb swoim niestosownym, oburzającym zachowaniem. Gdy wiele osób bardzo ciężko pracowało, aby jak najszybciej ugasić płonący Grenfell Tower oraz uratować jego mieszkańców, Brytyjczyk robił zdjęcia zwłokom oraz otwierał worki z ciałami, aby je obejrzeć. Wykonane przez siebie fotografie opublikował na Facebooku.

„Czy ktoś zna ciało leżące pod moim mieszkaniem od dwóch godzin?” – to komentarz do jednego ze zdjęć, które umieścił na swoim profilu mężczyzna. Wiadomo już, że stanie on za to przed sądem. Gdy w pobliżu budynku wciąż trwała bardzo trudna akcja ratunkowa, on przechadzał się wokół, przyglądając zwłokom, otwierając worki oraz fotografując je.

Brytyjska policja poinformowała już, że mężczyzna za swoje szokujące, niestosowne zachowanie zostanie surowo ukarany. Nie dość bowiem, że przeszkadzał w całej akcji ratunkowej, ale także postanowił zmienić tę wielką tragedię w żart, wykorzystując do tego zwłoki tragicznie zmarłych osób, których zrozpaczeni bliscy musieli zatroszczyć się o usunięcie fotografii z Facebooka.

...

Zobacz również

Zobacz również