Majówka 2020 - prognoza pogody
Marek BAZAK/East News
Aneta Wasilewska - 27 Kwietnia 2020

Prognoza pogody na majówkę zwala z nóg. Wyjątkowe anomalie

Majówka 2020 będzie w tym roku wyglądać zupełnie inaczej niż w poprzednich latach. Sprawdź, jaka będzie prognoza pogody na nadchodzące dni długiego weekendu majowego. Pogoda szykuje dla Polaków prawdziwe anomalie.

Majówka 2020 zbliża się wielkimi krokami. Nadchodzący długi weekend majowy jest każdego roku okresem, na który wszyscy Polacy czekają z utęsknieniem. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, zupełnie inaczej będzie wyglądać tegoroczna majówka. Okazuje się, że w tym roku, także pogoda zaskoczy Polaków. 

Kot miał tajemnicęPrzygarnęli bezdomnego kota i wzięli go do weterynarza. Po badaniu lekarz odkrył piorunującą prawdęCzytaj dalej

Majówka 2020. Prognoza pogody na nadchodzące dni

W zeszłym tygodniu mieliśmy małe ochłodzenie - wyż norweskipojawił się nad Polską, co sprawiło, że w nocy temperatur spadły poniżej 0 stopni, a w dzień temperatura nie przekraczała 10 stopni. Obecnie nad Polskę napłynęły już cieplejsze masy powietrza, dzięki czemu w ciągu dnia temperatura znacznie wzrosła. 

W ostatnich dniach Polacy mogą się cieszyć słoneczną pogodą, która zachęca wszystkich do spacerowania i przebywania poza mieszkaniem. Niestety, z prognoz meteorologów wynika, że już w najbliższych dniach czeka nas ochłodzenie. Majówka 2020 nie będzie tak ciepła, jak ostatnie dni w kraju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Michał Wiśniewski potwierdził piąty ślubMichał Wiśniewski potwierdził radosną informację, chodzi o jego 5. żonę. Inne nie miały takiego szczęściaCzytaj dalej

Dzisiaj meteorolodzy nie przewidują dużego zachmurzenia. Temperatura na wschodzie Polski będzie wynosić do 13 stopni, a na zachodzie aż 23 stopnie. Dziś w polskie wiatr będzie słaby i umiarkowany. Także jutro w kraju temperatura będzie wahać się od 15 do 25 stopni, niestety już w środę zaobserwować będzie można zmianę pogody, która utrzyma się przez cały weekend. 

Majówka 2020. Temperatura w kraju spadnie 

Majówka 2020 nie będzie ciepłym okresem, do którego w ostatnich dniach mogli przyzwyczaić się Polacy. Temperatury spadną do 10 stopni. Jednak już po weekendzie majowym temperatury znowu będą rosnąć. Na południu kraju będą osiągać nawet do 25 stopni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: minister wystosował pilny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest poważna

2. Była jedną z najbardziej lubianych prezenterek TVP, znali ją wszyscy. Niestety, odeszła nagle w wieku 51 lat

Wysokie temperatury i brak opadów przyczyniać się będą do tego, że sytuacja związana z suszą, nie będzie się poprawiać. Niestety, w tej sprawie prognozy nie są już tak optymistyczne. Dowiedz się więcej o prognozach hydrologicznych dla Polski. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1.  Nie żyje 4-miesięczna dziewczynka zarażona koronawirusem. Jej stan pogorszył się w ciągu kilku godzin
  2. Tragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody piłkarz, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  3. Fatalne informacje z centrum Polski. Nie żyją 3 osoby, nie miały żadnych szans
  4. Córka tragicznie zmarłego aktora wyrosła na prawdziwą piękność. Podobieństwo do ojca jest uderzające
  5. Lekarz szczerze wyznał, który zakaz był zupełnie niepotrzebny. Polacy mogą być wściekli
  6. Zapłacił za zakupy stuzłotówką i wyszedł. Kasjerka pobladła po odkryciu prawdy o banknocie

Ciąża karygodne błędyTysiące kobiet w ciąży popełnia kilka karygodnych błędów. Przez nie dzieci rodzą się choreCzytaj dalej

źródło: onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News