Majka Jeżowska złożyła autograf na ciele fana. Nie uwierzycie gdzie

Majka Jeżowska złożyła autograf na ciele fana. Nie uwierzycie gdzie

Majka Jeżowska pozostaje od lat jedną z najbardziej znanych piosenkarek w Polsce. Wokalistka ma więc fanów wywodzących się z różnych pokoleń, z którymi często się spotyka. Podczas zagranego niedawno koncertu gwiazda złożyła na ciele jednego z sympatyków zaskakujący autograf.

Jeżowska jest znana szerokiej publiczności szczególnie dzięki swej twórczości kierowanej do najmłodszych. Jej hity, takie jak "A ja wolę moją mamę", nuciła kiedyś cała Polska.

Majka Jeżowska zadziwiła fanów

Dziś gwiazda stara się nie zwalniać tempa i niezmiennie koncertować. Jej występy wciąż przyciągają tysiące fanów, którzy jeżdżą za swą idolką po całym kraju. Co ciekawe, Majka Jeżowska codziennie składa więc wiele autografów. Niektóre z nich okazują się naprawdę wyjątkowe.

Nieoczekiwana pamiątka na ciele fana

Gwiazda pokazała właśnie na swym koncie na Instagramie zdjęcie z jednym z fanów. Poprosił on wokalistkę o podpis na... klatce piersiowej, który ta chętnie złożyła. - Dla Alana. Majka Jeżowska - napisała gwiazda, po czym zrobiła sobie z sympatykiem pamiątkowe zdjęcie. Majka Jeżowska Fot. Instagram/Majka Jeżowska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka zmiana w życiu Edyty Herbuś. Zapoczątkowała ją Jennifer Lopez
  2. Za karierę zapłaciła najwyższa cenę. Smutne informacje o Kasi Cichopek
  3. XXXTentacion wiedział, że go zabiją. Jest nagranie tuż przed śmiercią, WSTRZĄSAJĄCE słowa
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News