Majka Jeżowska murem za nauczycielami! Powiedziała to, co myślą miliony Polaków

Majka Jeżowska murem za nauczycielami! Powiedziała to, co myślą miliony Polaków Źródło: youtube.com/Instytut Edukacji Pozytywnej

Majka Jeżowska to kolejna celebrytka, która w ostatnich dniach wykazuje wsparcie dla strajku przeprowadzanego przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. W mocnych słowach powiedziała, co na ten temat myśli.

Majka Jeżowska od wielu lat znana jest polskiemu społeczeństwu. Jej kariera rozwijała się przede wszystkim pod koniec XX wieku, a śpiewane przez nią piosenki zna niemal każdy. Artystka od pewnego czasu wycofała się z życia publicznego, ograniczając się do mediów społecznościowych. Jednakże tym razem postanowiła zabrać głos w sprawie, która w ostatnim czasie jest numerem jeden w większości mediów.

Strajk nauczycieli jest mocno kontrowersyjnym tematem. Sami nauczyciele są podzieleni co do tego, czy powinni brać w nim udział. Jednak celebryci nie mają takiego dylematu i mogą w dużo bardziej otwartych słowach wypowiadać się na ten temat. Majka Jeżowska, jako osoba tworząca piosenki dla dzieci została zapytana przez jeden z portali internetowych, co sądzi o tej sytuacji. Jej odpowiedź jest jednoznaczna.

Majka Jeżowska popiera strajk

- To nie może być tak, że człowiek studiuje, przygotowuje się do pracy, oddaje, poświęca, angażuje, a potem musi kombinować, żeby skleić koniec z końcem - mówiła artystka dla "Wideoportalu".

Postanowiła także wystosować pewien apel:

- Patrzę z wielką radością na pełne pasji nauczycielki, bo są to głównie kobiety. Naprawdę dbają o te dzieciaki, znają je po imieniu, angażują się, opiekują. Ja ze sceny często mówię: dziewczyny, jestem z wami, podziwiam was, pełen szacunek (...) To jest codzienna praca, dzień po dniu, przez cały rok. Szanujmy nauczycieli i bądźmy im wdzięczny za to, co robią - powiedziała Majka Jeżowska "Wideoportalowi".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielu internautów pospieszyło z komentarzami do tej wypowiedzi. Ich zdaniem słowa artystki bardzo łanie brzmią i trudno się z nimi nie zgodzić, jednak odnoszą się tylko do małych dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Przypominają także, że niektórzy nauczyciele zagrozili nie dopuszczeniem do egzaminów swoich uczniów, co mocno kłóci się z obrazem, przedstawionym przez piosenkarkę. Niemniej jednak te pozytywne słowa zostały bardzo dobrze odebrane, pomimo zarzutów że tak naprawdę niewiele z nich wynika.

Strajk nauczycieli nadal trwa, a kolejny celebryci uznają za stosowne zająć stanowisko po którejś ze stron. Wszystko wskazuje na to, że porozumienie nie nastąpi zbyt prędko.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  2. Maturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

źródło: Wiesz.net

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News