Mężczyzna leżał totalnie odurzony, wymamrotał, że jest synem Majki Jeżowskiej. Piosenkarka zabrała głos

Mężczyzna leżał totalnie odurzony, wymamrotał, że jest synem Majki Jeżowskiej. Piosenkarka zabrała głos Źródło: Instagram/majka_jezowska_

Majka Jeżowska była bardzo zaskoczona, gdy usłyszała od służb porządkowych i fanów, że pewien odurzony mężczyzna wyznał, że jest jej synem. Piosenkarka musiała się w tej sprawie wypowiedzieć. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.

Majka Jeżowska przeżyła spory szok po tym, jak w sieci zaroiło się od doniesień, że gdzieś w Polsce rzekomo pojawił się jej syn. Mężczyznę znalazła straż miejska. Nie był w dobrym stanie. Ledwo przytomny, pogrążony w alkoholowym stuporze, nie był w stanie powiedzieć dwóch poprawnych zdań, ale ostatkiem sił wyznał, że jest synem słynnej celebrytki. Kiedy nie chcieli mu uwierzyć, zrobił się agresywny. Piosenkarka postanowiła wypowiedzieć się w tej sprawie.

Majka Jeżowska odpowiada na doniesienia o tym, że jej syn spał pijany na przystanku

Strażnicy miejscy w rozmowie z polskim tabloidem opisali dokładnie sytuację, która miała miejsce. Mężczyznę znaleźli na ławce na przystanku autobusowym. Po skargach okolicznych mieszkańców, byli zmuszeni go obudzić i odprawić z miejsca publicznego, ale nie wszystko poszło gładko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie był zadowolony z pobudki. Stał się agresywny, nie przejawiał chęci współpracy. Był nietrzeźwy. Przy próbie ustalenia tożsamości długo odmawiał podania personaliów, aż wreszcie oświadczył, że nazywa się Filip z konopi, jako matkę wskazując Majkę Jeżowską - powiedzieli funkcjonariusze Straży Miejskiej gazecie.

Imię, które podał, z pewnością było fałszywe. Funkcjonariusze nie mogli jednak dokładnie ustalić jego tożsamości, nie mogli wykluczyć więc jego rzekomych powiązań z piosenkarką. 

Syn piosenkarki jest w Japonii

Ponieważ wieści dotarły w końcu do samej Majki Jeżowskiej, gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na temat doniesień o jej rzekomym synu. Nie ukrywała, że prawdopodobieństwo tego, że jej jedyny syn, który urodził się, gdy była w związku z Januszem Komanem, siedział pijany na przystanku autobusowym, nie jest zbyt duże. Nie chodziło jej o podkreślenie dobrego wychowania swojego syna, ale o to, że dokładnie wie, gdzie on teraz przebywa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Właśnie ta lokalizacja pozwala na przekonanie, że mężczyzna znaleziony na przystanku, dał się ponieść wybujałej wyobraźni.

- Nie przypominam sobie, żebym miała jeszcze jakiegoś jednego syna. Wojtek obecnie pije sake z narzeczoną Sophi w Hakone w Japonii - powiedziała Majka Jeżowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy TRACĄ 500 plus na każde dziecko. Sytuacja będzie się tylko pogarszać
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News