Totalna eksplozja zmysłów. Prawie 60-letnia Majka Jeżowska powstrzymała proces starzenia, wygląda jak bogini

Totalna eksplozja zmysłów. Prawie 60-letnia Majka Jeżowska powstrzymała proces starzenia, wygląda jak bogini Źródło: screen/Youtube.com/Instytut Edukacji Pozytywnej

Majka Jeżowska wygląda bardzo młodo jak na swój wiek. Choć niedługo skończy 60 lat, dzisiaj internauci nie daliby jej więcej niż 40. Fani są pod wrażeniem jej urody i zastanawiają się nad jej sekretem. W końcu musi istnieć jakiś sposób na zatrzymanie czasu, który najwyraźniej zna Jeżowska. Tajemnica legendarnej artystki, której hity zna niemal każdy duży i mały Polak, została ujawniona.

Majka Jeżowska to ikona polskiej muzyki. Prawie wszyscy potrafią zanucić jej największe przeboje Jeżowska w show-biznesie jest od niemal 40 lat. Czas działa jednak na korzyść piosenkarki z Nowego Sącza. Na próżno szukać jednak u niej zmarszczek. To niesamowite, bo w roku 2020 będzie obchodziła swoje 60. urodziny. Jaki jest sekret jej urody? Wiemy w jaki sposób Majka Jeżowska powstrzymuje proces starzenia.

Majka Jeżowska ma prawie 60 lat, a wygląda najwyżej na 40. Jak ona to robi?

Media z całej Polski śledzą Majkę Jeżowską i podziwiają jej urodę. Obok takich gwiazd jak Grażyna Wolszczak, Danuta Stenka czy choćby Maryli Rodowicz Majka Jeżowska jest uznawana za jedną z najpiękniejszych artystek w średnim wieku. Zdecydowanie czas zatrzymał się dla niej, a użytkownicy sieci koniecznie chcą dzisiaj poznać sekret jej urody.

Okazuje się, że tajemnicą w jej przypadku są zabiegi medycyny estetycznej, do których Jeżowska otwarcie się przyznaje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jeżowska korzysta z medycyny estetycznej i nie wstydzi się tego

Majka Jeżowska nie wstydzi się swoich wizyt w gabinetach medycyny estetycznej:

 - Z medycyny estetycznej trzeba korzystać, ale w miarę rozsądnie, żeby nie rzucać się w oczy: "O Boże, co ona sobie zrobiła, usta sobie napompowała i policzki zrobiła". Ale są metody, które pozwalają powstrzymywać starzenie się skóry. Mezoterapia, lasery odmładzające, które napinają skórę. Kiedyś tego nie było i moja mama w moim wieku wyglądała jak babcia. Spinała włosy i nosiła garsonki, a ja nie mam garsonek w swojej szafie - wyznała niegdyś w rozmowie z "Super Expressem".

Internauci są zgodni, że podejście do medycyny estetycznej, jakie prezentuje Majka Jeżowska jest bardzo dobre, bowiem przecież wszystko stworzone jest dla ludzi.

Instagram/Majka Jeżowska

screen shot z youtube.com/debicatv

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu