Majka Jeżowska zachwyciła internautów
youtube.com Majka Jeżowska
Weronika Wasiak - 12 Maja 2020

Majka Jeżowska zachwyciła internautów. W tyle zostawiła największe gwiazdy

Majka Jeżowska zostawiła największe polskie gwiazdy daleko w tyle. Nagranie, choć krótkie, stało się prawdziwym hitem internetu. Artystka brawurowo pokazała, że zna się na rzeczy, w co fani nie zwątpili nawet przez moment. Internautom aż opadły szczęki z wrażenia, koniecznie musicie to zobaczyć i przyłączyć się do akcji.

Majka Jeżowska nie mogła przejść obojętnie obok wyzwania, którym w ostatnich dniach żyje polski show-biznes. Udział bierze w nim coraz więcej gwiazd, a także znanych osobistości. To jednak uwielbiana wokalistka, swoim nagraniem, zyskała największy rozgłos i sympatię w oczach internautów. Filmik obiega media, wywołując uśmiech na twarzach Polaków.

Chłopiec zabił brata5-letni chłopiec zabił 12-letniego brata. Myślał, że trzyma zabawkęCzytaj dalej

Majka Jeżowska pozamiatała. Nagranie hitem internetu

Od kilku dni sieć podbija wyzwanie "Hot 16 Challenge 2", które ma pomóc zebrać pieniądze na rzecz polskich lekarzy oraz szpitali, walczących z epidemią koronawirusa. Akcję promują nie tylko znani w naszym kraju artyści, ale i doskonale znane wszystkim twarze również ze świata polityki, jak np. prezydent RP Andrzej Duda czy Janusz Korwin-Mikke. Najwięcej nagrań publikują jednak wokaliści i wokalistki, a także raperzy. Ostatnio do challengdu dołączyła uwielbiana Majka Jeżowska, która swoim nagranie zmiotła wszystkich ze sceny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka18-letnia Angelika zginęła, prokuratura nie potrafi wskazać winnego. Porażające szczegóły, ręce opadająCzytaj dalej

- Ja przyjmuję wyzwanie, bo mój tata w Nowym Sączu był lekarzem z powołaniem. No i Basia, moja siostra stomatolog, czyli dental. Tak jak ja kocha wszystkie zwierzęta. Taki mental. Ja na scenie od matury, ona leczy w zębach dziury. A ja wolę moją mamę, pamiętajcie POL'AND'ROCK to był szok. Pozamiatane - rapuje w swoim klipie Majka Jeżowska.

Internauci są zachwyceni nagraniem ulubionej wokalistki. Materiał błyskawicznie zasypali pozytywnymi komentarzami.

Dzisiaj grzeje:

1. Wicepremier przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Włodzimierz Niderhaus

2. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł

- Super, że Pani wzięła udział. Uwielbiam Panią i cieszę się że jest wzmianka o Nowym Sączu. Musimy trzymać się razem. Nowosądeczanie są wśród nas - pisze jedna z internautek.

- Sztos - dodaje kolejna.

- Pani Majko cudowne! Bardzo cieszę się, że wzięli Państwo udział. Pozytywny przekaz który z tego bije bardzo poprawił mi humor dziś. Dużo zdrowia! - czytamy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Watykan po latach ujawnił wstrząsającą prawdę. Jakie były skutki drugiego zamachu na życie Jana Pawła II?
  2. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  3. Zabójstwo. Wyniki sekcji zwłok dziecka nie pozostawiają wątpliwości
  4. 17-letni Bartek przez 10 godzin był odsyłany ze szpitala do szpitala. Umierał w skandalicznych warunkach
  5. Andrzej Duda zatwierdził nową Strategię Bezpieczeństwa Narodowego RP. Padły ważne słowa
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: youtube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News