Dariusz potraktował Majkę Jeżowską w okrutny sposób. Łzy napływają do oczu

Dariusz potraktował Majkę Jeżowską w okrutny sposób. Łzy napływają do oczu Źródło: Instagram/majka_jezowska_

Majka Jeżowska ciężko przeżywa rozstanie ze swoim wieloletnim partnerem. Nie jest już z Dariuszem, ale są to dla niej wyjątkowo trudne chwile. To, jak została przez niego potraktowana, wyciska łzy z oczu.

Majka Jeżowska znana jest przede wszystkim ze swojej twórczości skierowanej dla najmłodszych. Któż ze starszych pokoleń nie podśpiewywał za młodu kultowego już przeboju "A ja kocham swoją mamę"? Okazuje się, że choć na scenie artystka zawsze jest uśmiechnięta, w życiu prywatnym przeżywa niesamowicie trudny czas. Rozstała się z Dariuszem, a to, jak ją potraktował, było wyjątkowo okrutne. 

Majka Jeżowska przeżywa rozstanie z Dariuszem. Wiele lat byli nierozłączni

Piosenkarka była przez dwie dekady w szczęśliwym związku z menadżerem, Dariuszem Staśkiewiczem. Jak przyznaje sama Majka Jeżowska, byli ze sobą nierozłączni, jednak cztery lata temu doszło do zaskakującego zerwania. Jej ukochany zdecydował jednak nie tylko zakończyć związek, ale też zawodowo zająć się karierą Piotra Gąsowskiego. Mimo bolesnego rozstania, wokalistka chciała nadal przyjaźnić się z byłym partnerem.

- Wierzę, że przyjaźń byłych partnerów jest możliwa. Hania Śleszyńska i Piotrek Gąsowski rozstali się po 14 latach, a nadal są sobie bardzo bliscy. Stworzyli piękną 'pachtworkową' rodzinę, spędzają razem Wigilię, świętują urodziny. Wszystko jest możliwe, ale to wymaga pracy i chęci... - opowiadała Jeżowska w wywiadzie dla gazety "Świat i ludzie".

Dariusz ma jednak najwyraźniej inną koncepcję na dalszą znajomość z dawną miłością. Znajoma wokalistki przyznaje, że zauważyła, iż Staśkiewicz unika kontaktu z dawną ukochaną. Gdy temat Jeżowskiej pojawia się w rozmowach, ten zaczyna mówić o czymś innym, a to nie wszystko - zafundował artystce przeżycie, które wyciska łzy z oczu. 

Straszne zachowanie Dariusza. To była prawdziwa przykrość

Niedawno Majka Jeżowska świętowała w Opolu 40-lecie kariery artystycznej. Po jubileuszowym koncercie odebrała mnóstwo gratulacji, jednak nie było tych, których pragnęła najbardziej - od Dariusza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mam pojęcia czy oglądał mój jubileuszowy występ. Przed wyjazdem Piotrek Gąsowski zadzwonił, że trzyma kciuki. Po występie dostałam mnóstwo SMS-ów od znajomych i nie tylko... - opowiadała wokalistka.

To niesamowicie przykry gest, przez który łzy same napływają do oczu. Jeżowska i Staśkiewicz byli parą przez długie lata, nie są nastolatkami, więc tak bezduszne zachowanie mężczyzny dziwi. Jeżowska z przykrością stwierdza, że Dariusza spotyka już tylko przypadkowo, a ostatnio widzieli się na urodzinach Hanny Śleszyńskiej. Rozmowa jednak się nie kleiła i wygląda na to, że ich znajomość zakończyła się ostatecznie. .

- Może kiedyś uda nam się usiąść przy kawie i pogadać jak za dawnych lat... dowiedzieć, co u jego mamy, u jego dzieci. No, ale on też musi czuć taką potrzebę. Nic na siłę... - mówi Jeżowska, z sentymentem wspominając dawne, szczęśliwe chwile.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Tak wygląda dom, który Justyna Żyła dostała po rozwodzie. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  6. Burza wokół Małgorzaty Rozenek. Do sieci trafiło jej zdjęcie po seksie
  7. Znanej dziennikarce puściły nerwy. Zenek Martyniuk zmieszany z błotem

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News